Щоб жити без болю в спині, потрібно усунути лише 2 причини

197

Сьогодні ми проаналізуємо можливі причини хвороб опорно-рухового апарату, які офіційна медицина зазвичай ігнорує. Тим часом, усунення принаймні двох з цих першопричин дозволить вирішити більшу частину ваших проблем зі спиною!

Ця стаття буде корисна тим, хто коли-небудь відчував дискомфорт, болі в спині, поперекові болі при скручуванні м’язів.

Зазвичай причинами розвитку цієї важкої патології є:

  • сидячий спосіб життя, сидяча (стояча) робота;
  • погана постава, недорозвинені м’язи спини;
  • пошкодження спинного мозку та мікротравми;
  • надмірне навантаження на хребет під час занять у тренажерному залі та вдома;
  • вікові зміни та різні захворювання хребта: остеохондроз, остеопороз, сколіоз та ін.

Однак, сьогодні я хочу поділитися з вами тим, що, на мою думку, є справжніми причинами ініціювання процесів загострення.

Є дві основні причини:

Психологічний тиск

Ми завжди та скрізь зазнаємо психологічного тиску (явного чи прихованого). Реакцією людини на такий тип впливу є почуття відповідальності, що іноді переростає у патологічну форму.

Здавалося б, все абсолютно спекулятивно і не має нічого спільного з фізичною активністю.

Однак, саме гіпервідповідальні люди зазвичай страждають на патологію хребта.

Саме тому, що ми беремо на себе навантаження ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, якусь віртуальну вагу, та хронічно ми не можемо (не хочемо) від неї відмовлятися, організм реагує на неї так само, як у випадку важких фізичних навантажень — міжхребцеві диски стискаються, пошкоджуються нерви. Це викликає загострення, запалення, біль, постільний режим.

Інший вид навантаження — почуття провини.

Абсолютно віртуальне навантаження, але все-таки дуже помітно руйнівне, а отже, здатне скрутити вас і ваш хребет.

“Бажання сподобатися” однозначно натрапляє на одну й ту ж купу, оскільки воно базується на “невизначеності” та “страху перед неадекватністю” та багатьох інших подібних речах. І якщо природа (чи гени) вирішила, що ваша слабка ланка — хребет чи суглоби — тоді ці дуже важливі структури будуть хворіти

Розв’язання цієї проблеми

Кожен з нас завжди може вибрати, як реагувати на ситуації, що пропонує життя: напружуватися чи ні, дозволяти життєвим обставинам руйнувати вас чи ні. Прийміть ВИНУ чи ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, або взагалі не нервуйте з цього приводу.

Розвивайте здорове відчуття того, що вас не хвилює жодна проблема в житті. Це зовсім не означає, що ви взагалі на шляху безвідповідальності. Ви просто змінюєте СТАВЛЕННЯ.

Ви настільки ж всебічні, надійні та адекватні, але без внутрішньої істерики.

У випадках вини та гіпервідповідальності ми стикаємося зі страхом непослідовності, страхом втратити повагу, авторитет, невпевненість у собі та більшою залежністю від зовнішніх думок.

Навіщо носити важкий вантаж “каміння” до кінця свого життя, коли ти можеш кинути його (будь певен — ніхто їх не підніме) – та нехай він спокійно лежить до кінця свого життя. Будьте простіше й будьте впевнені в собі … І не беріть більше, ніж можете.

В іншому випадку ви витратите занадто багато енергії життя на марне зберігання цих вантажів.

ВИБІР, як завжди, за вами.

Але найголовніше, що у вас він є.

Загальне виснаження

Будь-які проблеми з хребтом, особливо міжхребцеві диски та їх ураження, є ознакою загального ослаблення організму, виснаження його захисних сил.

Тіло трималося до останнього, всіляко сигналізуючи; нарешті воно “зрозуміло”, що ти не чуєш нормальної мови та зупинило тебе доступними йому засобами. Зупинило, бо якщо цього не зробити, почнеться колапс органів та систем.

Пам’ятайте: чи справді спалахи болю були такими раптовими?

Спочатку ви помітили швидку стомлюваність, потім дискомфорт; потім з’явилися перші — спочатку м’які — болі. І лише тоді він вибухнув.

Розв’язання цієї проблеми

У цьому випадку досить змінити режим на більш м’який: більше розслаблятися, займатися енергійною діяльністю, що забезпечує позитивне емоційне ставлення. Це можуть бути тренінги творчості, йога, активний відпочинок на природі.

І головне — здоровий, глибокий та ефективний сон.

Краще навчитися відпочивати та бути здоровим, ніж «відпочивати» на лікарняному ліжку під час тривалої реабілітації.

Не беріть занадто багато на себе, заспокойтесь та будьте здорові!

Поділіться коментарем