Цінителі кіно знають, що кращі ліки проти депресії — це перегляд чергової комедії, яка відволіче вас від думок про погане. Можливо, ця шикарна підбірка комедій допоможе комусь із вас підняти настрій і подивитися на життя трохи з іронією та сарказмом.

Для того, щоб скрасити закінчення важкого робочого дня або навіть цілого напруженого тижня, потрібно усамітнитися і дозволити собі повністю розслабитися. У цьому вам і допоможе наша добірка комедій.

Кіноіндустрія зараз є чи не головною розважальною сферою у світі. Вона дає нам можливість дізнатися щось нове, побачити на власні очі своїх улюблених книжкових персонажів та історичних особистостей.

Серйозні психологічні фільми допомагають пережити деякі життєві перипетії, а автобіографічні кіношедеври змушують повірити у свої можливості та подивитися на життя під різними кутами.

Однак, після напружених робочих годин нам потрібні саме легкі комедії, які не будуть перевантажувати філософським змістом. Такі, що дадуть втомленій свідомості заслужені години веселого відпочинку.

Кращі сучасні закордонні комедії допоможуть ненадовго поринути у світ цікавих і кумедних пригод головних героїв, а також підняти собі настрій.

А ось і топ кращих сучасних комедій від нашої редакції. Збережи собі список і насолоджуйся переглядом стрічок на вихідних!

«Славні хлопці»

фото film.ru

Приголомшливий комедійний детектив 2016 року від Блека Шейна. Райан Гослінг і Рассел Кроу підкорять твоє серце. Адже, їхні персонажі — це справжні шукачі пригод на свою голову, які раз у раз потрапляють в смішні колотнечі.

«Одного разу в Ірландії»

фото viasat-small.cdnvideo.ru

Фільм розкриває особливості життя жителів Ірландії. Сержант Джеррі Бойл потішить тебе веселою вдачею і відмінними жартами. Його здоровому пофігізму точно варто повчитися.

«Копи в спідницях»

фото filmix.co

Пригоди двох сильних жінок надихають і народжують бажання жити на повну. Комедійний талант Сандри Буллок вкотре тебе вразить.

«Дівчина без комплексів»

фото kinopoisk.ru

Фільм знятий за автобіографічним сценарієм Емі Шумер, в якій та описує свої пригоди у світі журналістики.

«Біжи, товстун, біжи»

фото afisha.ru

Покинувши свою дружину в положенні, головний герой намагається привести себе в порядок, щоб знову завоювати її серце. Саймон Пегг відмінно впорався з роллю.

«Кохання не за розміром»

фото ytimg.com

Типова французька романтична комедія про те, як руйнуються стереотипи на шляху до справжньої любові. Фільм повертає віру в себе і наповнює серце теплом.

«Прикинься моєю дружиною»

фото filmix.co

Добра і легка комедія з Дженніфер Еністон. Закручений сюжет повністю захопить твою увагу. Гарантуємо дві години нестримного сміху і захопливих подій.

«Типу круті лягаві»

фото kg-portal.ru

Відмінна комедія для всіх любителів комедійних бойовиків. Проста історія непоказного лондонського поліціянта, яка поступово перетворюється на справжню фантастичну історію.

«Пропозиція»

фото say-hi.me

Ще один шедевр за участю Сандри Буллок. Актриса грає сувору начальницю, яку ненавидять всі підлеглі. Однак, допомога одного з них їй необхідна для того, щоб її не депортували з країни.

Щиро сподіваємося на те, що наша добірка прийдеться тобі до душі. Адже, говорять, що кращі ліки проти депресії — це шикарна підбірка комедій на всі вихідні.