Швидке листкове тісто — ідеальний рецепт від шеф-кухаря

18382
Швидке листкове тісто — ідеальний рецепт від шеф-кухаря

Швидке листкове тісто можна приготувати вдома, якщо мати ідеальний рецепт від шеф-кухаря. Що й говорити, не багато господинь звертається до випічки на “ти”. Примхливе листкове тісто вдається не всім. Мабуть, саме тому більшість жінок звикли купувати його в магазині. А що — швидко і зручно. Та є не одне “але”: заморожене тісто не таке смачне, як щойно замішане вдома на своїй рідній кухні, в прекрасній атмосфері. Та й щодо його інгредієнтів теж є сумніви — перевірити, якої якості використані продукти просто неможливо.

фото delo-vcusa.ru

Пропонуємо рецепт, як приготувати еластичне листкове тісто вдома. Повірте, рецепт особливий, тому тісто вдасться приготувати будь-кому. Розпочнемо.

Інгредієнти

  • борошно – 500 г
  • вершкове масло – 400 г
  • яйця – 1 шт
  • сіль – 0,5 ч. л
  • 5%-ний оцет – 1 ст. л
  • вода – 250 мл

Швидке листкове тісто — ідеальний рецепт від шеф-кухаря

фото pikabu.ru

Як приготувати листкове тісто у себе на кухні, щоб воно було смачним, не липло і добре розкачувалося?

  • Головний секрет ідеального листкового тіста полягає в тому, що всі компоненти мають бути холодними. Для цього їх заздалегідь треба відправити до холодильника на деякий час. До речі, вершкове масло легко замінюється менш дорогим, маргарином. Якщо використовуватимете маргарин, то охолоджувати його треба кілька годин.
  • На робочу поверхню висипати частину борошна. Далі терку і холодне масло добре обваляти в борошні. А потім натерти це масло на муку, що вже знаходиться на столі. На потерте масло висипати й решту борошна. Перемішати.
  • Окремо змішати яйця, сіль і оцет, перемішати та додати воду.
  • Невеликими порціями вводити цю суміш до борошна з маслом. Зазначимо, що його не треба вимішувати, а просто збирати докупи.

Готове тісто розділити на частини потрібного розміру і відправити до холодильника на 2 години. До речі, у холодильнику в харчовій плівці його можна зберігати до 3 днів, а в морозильній камері — взагалі до 6 місяців.

фото sovety.guru

Листкове тісто — знахідка для тих, хто любить випічку, але не любить довго з нею возитися. З нього виходять відмінні пироги, рогалики, піци, хот-доги і навіть чебуреки. Приготувавши швидке листкове тісто за цим рецептом, ти геть забудеш про тісто з магазину. Бо це справді ідеальний рецепт від шеф-кухаря.

Поділися корисним рецептом зі своїми друзями в соціальних мережах, вони будуть вдячні тобі за нього.

Поділіться коментарем