Сигнали, які подає організм на порозі серйозних хвороб — корисна інформація

57200

Іноді, організм посилає сигнали, щоб повідомити нам: що відбувається з нашим здоров’ям? Деякі симптоми з’являються і швидко зникають. Тому ми часто не звертаємо на них особливої ​​уваги. Але за таку легковажність іноді доводиться платити високу ціну.

Тому що деякі симптоми можуть бути попередженням про серйозне захворювання. Отже, на які симптоми, дійсно потрібно звернути увагу?

1. Тремтіння рук

фото lh3.googleusercontent.com

Ознаки тремору можуть виникнути після 40 років. Вони виникають при зниженні рівня цукру у крові, і вказують на те, що вам потрібен білок. Крім цього, тремор рук може бути пов’язаний зі стресом, занепокоєнням або через надмірне споживання стимуляторів, включаючи кофеїн.

2. Затуманений зір

Наші очні яблука покриті шарами рідини, колагену і гіалуронової кислоти. Іноді, особливо з віком, колаген накопичується в сітківці, створюючи тіні, що призводить до погіршення зору. Це дуже неприємна ситуація, але це не шкідливо. Проте, ви не повинні ігнорувати цей симптом. В іншому випадку ситуація може погіршитися.

3. Смикається око

У кожного був цей симптом хоча б раз. Частота судом повік пов’язана з м’язовими спазмами. Це може бути ознакою стресу, втоми, або того, що ви занадто багато часу проводите за комп’ютером. Ці симптоми зникають через день або два. Однак, якщо цей симптом залишається з вами не менше 7 днів, це означає, що поверхня ока пошкоджена. Тому слід проконсультуватися з фахівцем.

фото avatars.mds.yandex.net

4. Хрускіт суглобів

Є багато проблем, пов’язаних зі старінням. Однією з них є потріскування суглобів. Зазвичай, це коліна, щиколотки та плечі. Але якщо хрускіт з’явився у вашої дитини, вам слід звернутися до лікаря і заздалегідь вжити заходів обережності, поки стан не погіршився.

 5. Сильне серцебиття

Ні, це не про любов. Це про стрес, занепокоєння, надмірне споживання кофеїну і вплив ліків. Деякі з них можуть викликати зміну частоти серцевих скорочень. Якщо ви відчуваєте ці симптоми разом з задишкою, вам потрібно бути більш обережними. Це тому, що в деяких випадках — це може бути хвороба серцевого клапана або аритмія.

6. З’являються червоні плями

Поява невеликих червоних плям на шкірі є ознакою того, що дрібні кровоносні судини не відновлюються. Експерти кажуть, що це нормально і не повинно викликати занепокоєння. Однак, якщо плями нерівні або відрізняються за формою, розміром або кольором, це може стати серйозною проблемою. Крім того, свербіж або оніміння можуть вказувати на те, що плями — злоякісні.

7. Поява наростів на шкірі

фото virilismed.ru

Це часто пов’язано зі спадковістю. Зазвичай нарости з’являються в області шиї і між грудей. У більшості випадків це безпечно. Дерматологи можуть легко видалити їх. Але варто хвилюватися, якщо нарости відрізняються за кольором від інших шкірних покривів. Особливо тривожний знак — червоний або коричневий відтінок наростів.

8. Синці на всіх частинах тіла

У деяких людей постійно з’являються синці. Це пов’язано з багатьма факторами, і шкіра стає яскраво-рожевою або блакитною. Основними факторами є ліки (в тому числі ібупрофен) і сонце. Але в деяких випадках цей симптом може говорити про ціаноз. Це захворювання може включати проблеми крові, лейкемію або анемію.

Увага! Цей матеріал несе інформаційний характер. Не займайтеся самолікуванням і будь-які симптоми обговорюйте зі своїм лікарем.


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем