Напередодні останніх свят ми приготували для вас скажений Гороскоп, який й розсмішить вас, й покаже, хто який псих за знаком Зодіаку. Існує думка, що люди, яких офіційно називають божевільними — просто погано ховалися від лікарів. Тому що психом можна назвати абсолютно будь-кого, незалежно від впливу зірок. Але особливості всеж є. І деякі — дуже яскраві. Переконайтеся самі.

Скажений Гороскоп — хто який псих за знаком Зодіаку

Овен

фото fantasytown.ru

Овен обирає мету і пре до неї, не бачачи перешкод. Хіба ж це не безумство? Ви, звісно, можете не погоджуватися з усіма божевільними ідеями Овна, але той факт, що вони до кінця стоять на своєму, заслуговує на повагу!

Тілець

фото xyztimes.com

Люди народжені під знаком Тельця не поступаються впертості Овнам. Якщо вони знаходять соковите пасовище — прогнати його звідти неможливо навіть під загрозою смерті. У Тільця тілько два стани: або він пре вперед, або помер. Такі люди будуть сперечатися з вами до посиніння, а потім раптово вибачаться. Це робить їх досить навіженими в очах інших людей, але, принаймні, вони послідовно суперечливі.

Близнюки

фото pinimg.com

У Близнюків настрій змінюється, наче травневий вітер. Але з ними не засумуєш. Близнюки легко пристосовуються до будь-якої ситуації, але проблема полягає в тому, що потім ситуація починає підлаштовуватися під них. Починаючи вечір в дорогому ресторані, Близнюки здатні зустріти свій ранок на міському звалищі, розповідаючи місцевим бомжам анекдоти власного творіння.

Рак

фото livejournal.com

Це тільки на перший погляд, здається, що Раки — врівноважені люди. Типовий Рак цілком здатен писати по 10 любовних SMS на годину упереміш з божевільними голосовими повідомленнями про те, як сильно він ненавидить вас й всю вашу родину. Неможливо передбачити заздалегідь, що Раки робитимуть далі, і це дійсно зводить з розуму!

Лев

фото wallpapers-fenix.eu

Лев настільки любить бути в центрі уваги, що здатен на найбожевільніші вчинки. На вечірці він буде пити більше за всіх, а в поході забереться на найвищу гору. Якби оголосили конкурс на божевілля — Лев зробив би усе, аби дістатися першого місця.

Діва

фото oboik.ru

Діва жадає досконалості. У якій би компанії не з’являлася Діва — вона негайно починає сортувати келихи за величиною, попутно натираючи їх до блиску. Перфекціонізм на межі навіженості!

Терези

фото pwdesign.de

Терези шанувальники рівноваги й гармонії. Якщо вони закохуються у когось, то готові піти на все, лише б звернути на себе увагу. Ви можете їх полюбити, можете їх зненавидіти — їм сподобається все, крім байдужості. Оскільки свою темну сторону вони тут же врівноважують світлою — і вже нічого не можна з цим зробити! Божевілля в гармонії!

Скорпіон

фото pinimg.com

Бережіться Скорпіона — він може сильно вжалити. Це настільки пристрасний знак, що пристрасть його часом досягає несамовитих розмірів. Більш того, перебуваючи в близькому оточенні Скорпіона, ви й самі можете обезуміти. Але це божевілля оманливе.

Стрілець

фото pinimg.com

Немає більшого борця за свою свободу, аніж Стрілець. Жага незалежності у нього досягає іноді шалених розмірів. Не намагайтеся його контролювати — вас знесе ураганним вітром його обурення.

Козеріг

фото creavea.com

Козероги вважаються найсильнішими інтелектуалами й професіоналами у своїй діяльності. Як тільки ви потрапите до його поля діяльності — то здивуєтеся неймовірній організованості всього, чим займається Козеріг. Іноді це змахує на одержимість.

Водолій

фото fonday.ru

Водолій живе у своєму власному вигаданому світі. Годі й намагатися пояснити йому те, в чому він помилився — він вас просто не зрозуміє. Йому добре у своїх ілюзіях і він зовсім не збирається нічого змінювати.

Риби

фото fonday.ru

Риби — один із самих чуйних знаків. У них можна в будь-яку годину дня і ночі позичити грошей, попроситися на нічліг. Усі ваші проблеми він сприймає, як свої власні. Його бажання всіх ощасливити здається ненормальним. Але жити по іншому ці безумці, на жаль, не вміють.

Сподіваємося, що прочитавши наш скажений Гороскоп, ви посміхнулися. Але в кожному жарті є частка правди. А наше невелике божевілля робить цей світ набагато цікавіше. Незалежно від знака Зодіаку.