Скульптура обличчя — проста техніка омолодження своїми руками

1695
Скульптура обличчя — проста техніка омолодження своїми руками

Скульптура обличчя — це те, що під силу будь-якій людині, якщо мова йде про власне лице. Це досить проста техніка омолодження своїми руками, опанувати яку може кожен. Давно не секрет, що правильний масаж здатний повернути силу м’язів і вирішити безліч проблем. Цією здатністю масажу користуються реабілітологи та терапевти.

фото r-ulybka.ru

Косметологи, теж не обійшли своєю увагою цю чарівну техніку. Вони помітили, що при правильному масажі обличчя, значно покращується вигляд шкіри та підтягується овал. Оскільки лицьові м’язи теж потребують опрацювання та розминці. Це покращує кровопостачання та обмінні процеси. Але робити такий масаж потрібно грамотно.

Попередній етап

  • Для масажу слід взяти звичайну зубну щітку з м’якою щетиною. Щоб вона стала ще більш м’яка — слід обполоснути щітку дуже гарячою водою.
  • Обличчя очистити за допомогою лосьйону або тоніка.
  • Масажні рухи слід виконувати лініями, які вказані на малюнку.
фото lime.energy
  • Робити прямі поздовжні та колоподібні рухи від центру обличчя до країв. Намагатися уникати чіпати ніжну шкіру навколо очей.
  • Масажувати близько п’яти хвилин.
  • Врешті, закінчуючи масаж, зробити щіткою поплескуючи рухи.
  • Протерти обличчя кубиком льоду.
  • Нанести живильний крем.

Основний комплекс омолоджувальної рефлексотерапії

фото lime.energy

Цей комплекс знімає втому шкіри та призводить нервову систему у тонус. Для цього потрібно добре промасажувати рефлекторні точки. Робити це потрібно за допомогою пальців, злегка натискаючи та, ніби, щось втираючи в шкіру в цих місцях.

1 – яремна виїмка;

2 – шийні точки;

3 – точки з’єднання щелепи та шиї;

4 – точка нижній частині підборіддя;

5 – точка центру підборіддя;

б – точки основи нижньої щелепи;

7 – точки виличної кістки;

8 – точки вершини носо-губної складки;

9 – точки нижній області очниці;

10 – точки на верхній області очниці;

11 – точка кордону лоба і волосяного покриву.

Після основного комплексу слід добре промасажувати особливі точки, які мають назву “точки краси”. Ці місця на нашому обличчі дуже важливі, оскільки в них сходяться багато нервових закінчень.

фото lime.energy

Точка “Третє око”

Вплив на цю точку сприяє розгладженню лобових зморшків. Крім того, ця точка стимулює роботу гіпофіза і готує організм до гарних змін.

Слід прикладати до цієї точки два вказівних пальці одночасно, впливаючи за допомогою натискання на протязі двох хвилин.

Далі – носо-губні точки. Вони розташовані по краях ніздрів

фото lime.energy

При стимуляції цих точок звільняється діафрагма, серце і легені. Масаж допомагає запобігти посилення носо-губних складок. Впливати на ці точки потрібно таким чином, що кінчики вказівних пальців були спрямовані від носа до вилиць. Виконувати протягом хвилини.

Точки в куточках рота

фото lime.energy

При стимуляції цих точок нормалізується робота сечостатевої системи. Масаж допомагає запобігти опущенню куточків рота. Підтримується форма губ.

Натискати на точки слід в такому режимі — натиснути на протязі секунди, відпустити, натиснути, відпустити. Виконувати протягом хвилини.

Привушні точки

фото lime.energy

При стимуляції цих точок поліпшується травлення. Організм насичується енергією. Масаж цих точок дозволяє зберегти овал обличчя. Виконувати масаж в тому ж режимі, що і точок в куточках рота.

Скроневі точки

фото lime.energy

При стимуляції цих точок нормалізується зір і поліпшується приплив крові до мозку. Масажувати точку протягом хвилини, натискаючи подушечками вказівних пальців.

Тім’яна точка

При стимуляції цієї точки нормалізується робота гіпофіза, стимулюється приплив космічної енергії. Крім того відбувається загальне омолодження організму. Масажувати точку протягом хвилини, використовуючи подушечки вказівного і середнього пальців.

Як бачите, масаж нескладний і не займає багато часу. Робіть його регулярно і ваша скульптура обличчя значно покращиться. Тим більше, що ця проста техніка омолодження своїми руками доступна кожному.

Поділіться коментарем