Скупість – показник слабкості чоловіків

93

Скупі ті, хто убогий духом, скільки б мільйонів він не мав. Недарма кажуть, що щедрість — показник великодушних, тобто великих, сильних духом людей. Ділитися можуть лише впевнені в собі чоловіки.

Скупость – удел слабых мужчин

Такі чоловіки впевнені, що, навіть якщо віддадуть останні гроші, вони зможуть дістати ще. Тому сильні можуть пожертвувати останню сорочку тому, хто просить. Адже хто просить, той не впевнений, що може заробити сам, він слабкий. Хто дає, той сильний.

Про сенс чоловічого життя

Скупість — доля боягузів. Вони не впевнені ні в собі, ні у своєму майбутньому. Вони тремтять над кожною копійкою, боячись, що настануть важкі часи, й вони не зможуть відповісти на їхній виклик. Скупий чоловік гідний лише презирства.

Скупість — це не тільки й не стільки про гроші. Скупість — це про характер. Той чоловік, який скупиться на компліменти своїй жінці, подарунки, квіти, жіночі дрібнички, оголошуючи це “економічно не рентабельним”, просто-таки слабак. Лідер і ватажок завжди підтримує і піклується про членів своєї зграї.

Щедрість — це доля богів, царів і героїв. Щедрому не потрібно вимагати поваги й завойовувати увагу — близькі цінують його за широту душі та сильний характер.

Скупость – удел слабых мужчин

Щедрість — це перемога над собою. Над своєю дріб’язковістю, страхом, егоїзмом. Лише той, хто вміє перемагати себе, здатен перемогти когось іще. Тому щедрий — уже переможець, а скупий — жалюгідний невдаха.

Якщо ти не маєш грошей чи сили духу, щоб бути щедрим до своєї жінки, дітей і близьких, ти тільки даремно витрачаєш повітря, ти марний. Думай, працюй, ділися — ось і весь простий сенс чоловічого життя.

Автор Олександр Шахов, психолог

Поділіться коментарем