Слідкуйте за своїми долонями – 7 хвороб, про які попереджають наші руки

172051

Якби ми частіше слухали своє тіло, то могли б уникнути 80% захворювань. Сьогодні ми розповімо, що можуть розповісти руки про ваш стан здоров’я?

7 проблем зі здоров’ям, які можна побачити на руках

Проблеми з хребтом

фото rcdn.rolloid.net

Пошкодження хребта може викликати проблеми з нервовими закінченнями, які проявляються по всьому тілу, включаючи ваші руки. В цьому випадку, пропадає чутливість четвертого й п’ятого пальців рук

Цукровий діабет

фото rcdn.rolloid.net

Діабет у багатьох випадках викликає поколювання в ногах та руках, яке викликане зниженням кровообігу, що призводить до пошкодження нервових закінчень.

Дефіцит вітамінів

фото rcdn.rolloid.ne

Лоскотання рук, особливо кінчиків пальців, може означати, що ця частина тіла не отримує достатню кількість вітамінів В1, В6, В12 та Е. За допомогою простого аналізу крові ви зможете дізнатися, чи є проблема реальної.

Хвороба Бюргера

фото rcdn.rolloid.net

Якщо ви помітили оніміння пальців, або вони стали білими чи синіми на кінцях, через нестачу кровопостачання ви, мабуть, страждаєте від хвороби Бюргера. Це викликано запаленням та набряком дрібних кровоносних судин, які звужуються або блокуються згустками крові, викликаючи тромбоз. Ця хвороба починається з поразки кровоносних судин у руках та ногах.

Перевтома

фото rcdn.rolloid.net

Руки також втомлюються, особливо якщо ви щодня піднімаєте важкі предмети або тривалий час тримаєте зап’ястя у незручному стані. Важливо, щоб у ваших рук було те, що вони заслуговують. Збільште кількість годин сну та постарайтеся знизити рівень стресу.

Кистьовий тунельний синдром

фото rcdn.rolloid.net

Багато людей відчувають поколювання у руках, коли опускають їх донизу або розслаблюють. Іноді пальці рук німіють та навіть болять. Такі симптоми вказують на те, що нервові закінчення в руках пошкоджені та потребують лікування.

Проблеми з кровообігом

фото rcdn.rolloid.net

Ви коли-небудь відчували, що ваша рука повністю оніміла? Це зазвичай відбувається через затиск будь-якого з нервів протягом тривалого періоду часу. Наприклад, коли ви спите на руці. Але, якщо оніміння проявляється без будь-якого тиску, це може бути ознакою серцево-судинного захворювання.

Ця стаття несе інформаційний характер. Будь-які симптоми, у першу чергу, обговорюйте зі своїм лікарем.

Поділіться коментарем