Словник молодіжного сленгу 2020 – привіт від Еллочки-людожерки

3294
Словник молодіжного сленгу 2020 - привіт від Еллочки-людожерки

Привіт від Еллочки-людожерки радянському поколінню передати буде легше, якщо мати словник молодіжного сленгу 2020. Еллочка мала у своєму словниковому запасі не більше 30 слів, але свої думки виражала блискавично. Нинішня молодь теж чимось схожа на цього персонажа. І це, звичайно – жах. Бо для того, щоб розуміти один одного, здається, що теж більше слів не потребують. Адже, є свої — зрозумілі й на всі випадки життя.

фото aforismo.ru

Різниця між сучасними підлітками та тієї молоддю, яка була ще років 5-10 тому, величезна. Що вже говорити про той час, коли молодими були батьки нинішніх підлітків і студентів. Татам і мамам складно погнатися за модними тенденціями, які захоплюють їхніх дітей. Особливо їх шокує сленг, на якому спілкуються діти.

Сленг в середовищі підлітків існував за всіх часів, просто він разюче змінився за останні пару років. Сьогодні наша редакція розповість про таємну мову підлітків і детально розбере молодіжний сленг останніх років. Тепер розуміти власну дитину стане простіше.

Словник молодіжного сленгу 2020

фото pinimg.com

Хайп

Як і більшість сленгових слів, це походить від англійського hype, що означає «нав’язлива реклама, обдурювання». На сленгу «хайп» – це значить піднімати галас навколо чогось, піарити щось модне в даний момент.

Агріться

Походить від англійського слова angry – сердитий. Молодь вживає це слово в значенні «сердитися», «дратуватися».

Рофліть

Це слово походить від англійської абревіатури ROFL – rolling on the floor laughing (дослівно «катаюся по підлозі від сміху»). Зараз «рофліть» означає «голосно сміятися» або «пожартувати над кимось». А рофл — це шалено смішний жарт або історія.

фото meme-arsenal.com

Вписка

Це не найновіше слово, воно існує вже давно, але згадати про нього варто. Вписка — це вечірка в галасливій компанії на чиїйсь квартирі. Суть її в тому, щоб знайти вільну квартиру для розваг і відпочинку з подальшою ночівлею. Такі збіговиська обіцяють бути гучними та тривалими.

Гамать

З цим словом частіше зустрічаються ті, у кого вдома є дитина, яка захоплюється комп’ютерними іграми. Якщо вона говорить, що йде гамать, це означає, вона буде грати в комп’ютерні ігри. Походить від слова game – «гра».

Зашквар

Незрозуміло, як це слово виявилося в лексиконі молоді, адже спочатку воно жило в кримінальному жаргоні. Свій приблизний зміст воно зберегло. Зашквар – це щось ганебне, дурне або вийшло з моди.

фото fastpic.ru

Чіліть

В англійському chill значить «остудити». Це слово перебралося в молодіжний сленг, його вживають у значенні «розслаблятися, витрачати час даремно». Іноді використовують в значенні «відриватися». Так що потрібно уточнювати, що мається на увазі під фразою: «Ми тут чілім».

Підгін

Це слово теж не з нових, але все ще популярне. Підгін — це будь-який презент або подарунок. Якщо ж кажуть «босяцький підгін», мають на увазі якийсь недорогий, але дуже корисний подарунок.

Сорян

Форма вибачення в молодіжному сленгу. Слово походить від англійського sorry, яке само по собі вже увійшло в нашу розмовну мову. Потім воно якимось чином мутувало в ще більш недбале «сорян».

фото meme-arsenal.com

Лойс

Лайк, лойск, лайкусік – все це одне і теж. Спочатку походить від слова like (подобається), зараз використовується в оцінювальному значенні. Лайки — це сердечка, які можна поставити під постами й фотографіями в соціальних мережах. Просто слово трохи мутувало та перетворилося в «Лойс».

Флексити

В англійській мові flex – це «гнучкий». На сленгу «Флексити» – поводитися емоційно, зухвало. Часто вживається в значенні «танцювати».

Хейтити

Ще один англіцизм. «Хейтити» пішло від слова hate – ненавидіти. Тобто Хейта — це ненавидіти, а Хейтер — це найчастіше той, хто залишає погані коментарі.

Тян

На цей раз слово прийшло не з англійської, а з японської мови. Тян — це приставка до імені дівчини, використовується як ввічливе звернення. У нас же тян — це красива дівчина. У свою чергу, кун — це симпатичний хлопець.

Кек

Цей невиразний звук висловлює іронічний сміх. Він перекочував в мову з інтернет-сленгу. Кек — це злорадний смішок над кимось, хто потрапив у безглузду ситуацію. Часто «кеком» називають саму ситуацію або людину.

Харе, стопе

Трохи мутували форми слів «харош» (вистачить, досить) і «стоп» (зупинись).

Бомбіт

Так кажуть, коли щось дратує або напружує.

фото googleusercontent.com

По дехе

Це означає ледве-ледве, небагато. Наприклад, коли хочуть сказати, що чогось залишилося мало.

Кричати

Ні, це не означає кричати. Молодь надала цьому слову зовсім інший відтінок, і він більш позитивний. Коли говорять «я кричу» – це значить, не можу втриматися від сміху. Зазвичай так говорять, коли хочуть показати, що жарт дуже смішний.

фото twimg.com

Не можна сказати, що ці слова зовсім вже й погані, хоч часто вони дуже дратують. Не потрібно забороняти дитині їх вживати. Адже, це частина її особистості. До того ж, у підлітка така заборона викличе лише відповідну агресію. Все, що можна зробити, — прищеплювати своєму чаду хороший смак з дитинства. І краще знати словник молодіжного сленгу 2020, щоб розуміти, що це лише привіт від Еллочки-людожерки.

Поділіться коментарем