Собачий Гороскоп — який ви пес за знаком Зодіаку

3802
Собачий Гороскоп — який ви пес за знаком Зодіаку

А чи відомо вам, який ви пес за знаком Зодіаку? Якщо жінок називають котиками, зайчиками, то це вважається ознакою прихильності і любові. А от із порівняннями з собачкою якось не склалося. Але й дарма, бо собачий Гороскоп відкриває море нових епітетів і характеристик людини. Справді ж цікаво, яка порода собаки ваша повна копія?

Козеріг — німецька вівчарка

фото petsi.net/images/dogphotos/german-shepherd-puppy-walk.jpg

Порода створена для благородної роботи рятувати, шукати, допомагати в серйозній справі. Словом, носити капці і газети своєму господарю — не її профіль, вибачайте. Її життя — це постійне тренування. При чому, інколи вони перетворюються в те, що собака тренує свого господаря більше, ніж він її.

Водолій — джек-рассел-тер’єр

фото img3.goodfon.ru/wallpaper/nbig/8/b3/dzhek-rassel-terer-schenok-cvety.jpg

Це веселуни, які щохвилини вимагають уваги та шалених ігор до упаду. Нічого страшного, що господар зайнятий своїм, відволічеться. Бо інакше він просто не відчепиться. Проте, попри свою вітряність і грайливість, джек може без роздумів в одну мить стати мисливцем і навіть побороти свого ворога.

Риби — афганський хорт

фото petadvisor.in.ua/blog/wp-content/uploads/2019/08/1449830510_afganskaya-borzaya.jpg

Ця собака — це взірець краси, досконалості, на яку треба витрачати чимало грошей. Але вона того варта. Бо своєю присутністю просто прикрашає життя свого господаря, як папуга чи хом’як в клітці, від яких немає ніякого толку. Так — для душі.

Овен — алабай

фото i.pinimg.com/originals/9e/57/86/9e5786ac5700b43b33c08be07f9ebc7f.jpg

Це собака, яка собою прикриє господаря в біді, першою рвоне його рятувати. Такій вірності, відвазі, силі та міці можна лише позаздрити. Але й впертості стільки ж — якщо алабай так вирішив, то так і буде, сперечатися марно.

Телець — бассет-хаунд

фото lapkins.ru/upload/uf/d5b/d5bf927f95a8497635222f6a009939d1.jpeg

Говорять, що це найдурніша порода в світі: ні навчити, ні з місця здвинути. Їхній сумний вигляд змушує обійняти голову і заплакати разом з ним. Проте, все ж таки ця порода має одну перевагу — ганяти. Мабуть, саме ця одна думка і витає в неї в голові.

Близнюки — сибірський хаскі

фото www.my-husky.com.ua/wp-content/uploads/2012/09/Siberian-Husky-Puppy-Photo_002.jpg

Їх бояться, бо схожі на вовка, їх люблять, бо надзвичайно доброзичливі. А погляд проникає просто в саме серце — такий проникливий, що не кожна людина володіє такими здібностями. Веселий і грайливий. Але і досі не вдається зрозуміти, що це за “фрукт”: вірний товариш чи жарт природи?

Рак — коллі

фото img1.goodfon.ru/wallpaper/nbig/a/82/kolli-sobaka-morda-veresk.jpg

Коллі вміє пасти стадо, зібрати його і направити в потрібному напрямку. Або навпаки — не служити своєму господарю зовсім. Якщо все ж таки, ця собака проявить себе справжнім пастухом, то від неї не втече жодна вівця — на собі відчує, які гострі зуби в коллі.

Лев — йоркширський тер’єр

фото egida.by/_pu/6/94518243.jpg

Одна чарівність, шик, блиск і вся на стилі, не пропустить жодної вечірки. Обов’язково заявиться на вечірку, щоб показати свою нову зачіску або сукню. Не зважаючи, що собачка така мініатюрна, вона має “велике” хоробре серце.

Діва — різеншнауцер

фото prohvost.club/wp-content/uploads/2019/08/post_5d3dc030be3aa.jpg

Сила і лють, хитрість і швидкість, які поєднуються в цій породі собак, дали їй назву “чорного привида”. Різени розумні і кмітливі настільки, що людям варто остерігатися їх. Здається, що вони приймають правила господаря, але водночас аналізують їх, роблячи висновки, чи вигідно це їм.

Терези — чихуахуа

фото www.royal-canin.ru/upload/iblock/533/chikhua1.jpg

Маленька фея, яку весь час треба жаліти, ховати від стресів і холоду. Бо вона почте тремтіти, як той осиновий лист на вітрі. Від цього видовища у будь-кого ойкне серце й з’явиться бажання врятувати її від усього злого, що є у світі.

Скорпіон — доберман

фото i.pinimg.com/originals/ac/3c/b2/ac3cb2f5abe641f4275c5db6125a3496.jpg

Собака з демонами в душі, в якій поєдналася краса і божевілля домінантного ссавця. До своєї мети вона йтиме через гори тих, кого загризла, принизила, відштовхнула. Її зовнішня чарівність затьмарює те, що гострими зубами може пройтися по будь-кому.

Стрілець — стаффордширський тер’єр

фото domdrug.life/wp-content/uploads/5c0b45fcac78c5c0b45fcac7e3.jpg

Найкращий друг, який розділить з господарем і пригоди, і скрутні ситуації. Взагалі — легкий на підйом, добрий і позитивний. З ним — хоч на край світу.

Дізнавшись, який ви пес за знаком Зодіаку, справді стане цікаво дочитати собачий Гороскоп до кінця. Бо ж хочеться знати, які люди тебе оточують, тобто які вони собаки: потішні й домашні чи люті мисливці, які здатні загризти.

Поділіться коментарем