Солоні огірки поспішають на допомогу! Ось що станеться з мозком, якщо щодня з’їдати солоний огірок

3587

Ви, напевно, дуже любите соління? І солоні огірки теж? Але, ми впевнені, ви навіть не уявляєте, наскільки вони насправді корисні і чудодійні. Згідно з інформацією авторитетного наукового видання «Smithsonian magazine», неврози і занепокоєння легко можна вилікувати, просто споживаючи солоні огірки!

фото zinoti.lt

Дивно, чи не так? Все пояснюється дуже просто: квашені продукти мають прекрасний заспокійливий ефект. Споживаючи їх, ми допомагаємо мозку виробляти ферменти, відповідальні за виробництво гормону радості. Вчені дослідники на чолі з Метью Гіліміром в університеті «Вільяма і Мері» вивчили даний ефект.

Згідно з отриманими результатами, люди, які регулярно споживають соління, мають менші показники соціальної тривожності і менше схильні до неврозів. Всього місяць регулярного споживання солінь, і у вас будуть сталеві нерви.

фото zinoti.lt

Однак дослідники відзначають, що для закріплення ефекту соління рекомендується їсти регулярно. Вчені не перестають дивувати! І як приємно дізнатися, що улюблені всіма закрутки, виявляється, неймовірно корисні. 

Пропонуємо вам відкрити чергову баночку з огірочками і приємно похрумтіти, шановні читачі!


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем