Спосіб наших бабусь боротися з безсонням. Ці листочки — не лише пряність

426

У кулінарії використовується багато ароматних спецій. Вони надають неповторний і глибокий смак. Однак вони також ідеально підходять для дечого іншого. Широке використання базиліка, м’яти, каєнського перцю і навіть лаврового листа продовжує викликати великий інтерес.

Популярний лавровий лист росте на чагарнику під назвою лавр. У природних умовах зустрічається в середземноморському кліматі. Однак за бажання його можна виростити навіть в горщику на балконі. Тоді він досягне максимальної висоти 140 см, і у вас завжди буде свій лавровий лист 😉.

Тільки пам’ятайте, що лавр не любить протягів. Йому потрібне сонячне і тепле місце, а також необхідний частий полив (кожні 2-3 дні). А земля в горщику має бути весь час вологою. Звичайно, ще до приходу заморозків деревце потрібно занести в приміщення.

Спосіб наших бабусь боротися з безсонням. Ці листочки — не лише пряність

Використання лаврового листа

Як виявилося, лаврове листя добре підійде не тільки на кухні. Воно містить ефірні олії з протизапальними, антибактеріальними та регенерувальними властивостями. Крім того, воно чудово заспокоює нерви.

При стресах і проблемах з нервами

Якщо ви піддаєтеся стресовим ситуаціям, страждаєте від безсоння і відчуваєте постійну втому або млявість, тоді зверніться до сухого лаврового листя. Покладіть кілька листочків у попільничку і просто підпаліть. Потім покиньте приміщення до повного згоряння листя. Коли дим розійдеться, у кімнаті з’явиться приємний пряний аромат. Це дозволить вам повністю розслабитися, заспокоїтися, а ваша нервова система відчує велике полегшення.

Спосіб наших бабусь боротися з безсонням. Ці листочки — не лише пряність

Заради красивої шкіри

Якщо ваша шкіра суха і тьмяна, покладіться на домашні інгаляції. Налийте в каструлю дві склянки води та покладіть туди кілька лаврових листочків. Потім доведіть все до кипіння. Гарячий настій перелийте у велику миску, нахиліться над ним і накрийте голову рушником. Вдихайте ароматний відвар близько 30 хвилин. За цей час ви помітите, що ваш колір обличчя стане здоровим і сяючим.

Чи знали ви ці можливості лаврового листя?

Поділіться коментарем