Справжній дар для українців: трава, яка лікує понад п’ятдесят хвороб

93820

Ця трава дуже сильна, вона здатна вбити вірус грипу, стрептокок і навіть грибок роду кандида! Мова про всім відомий чебрець. Це антисептик, спазмолітик, природний антибіотик. А ще — цей прекрасний засіб має відхаркувальну, противірусну, бактерицидну і фунгіцидну дію.

Чебрець знищує хвороботворні мікроби, стимулює захисні сили організму, підвищує його стійкість до інфекцій, стимулює утворення лейкоцитів.

фото zinoti.lt

Здатність вбивати бактерії, робить олію чебрецю важливим інгредієнтом в складах для дезінфекції шкіри рук в медицині (особливо для хірургів). Ця ефірна олія здатна знищити до 90% хвороботворних мікроорганізмів за 3 години в процесі випаровування.

Користь чебрецю

фото zinoti.lt

Найчастіше цю рослину застосовують для лікування інфекційних респіраторних недуг. Цей дієвий засіб дезінфекції надає лікувальну дію при кашлях, ларингіті, запаленнях горла, астматичних явищах, інфекційних патологіях носової порожнини.

Ефірна олія чебрецю надає відхаркувальну дію, розріджує мокротиння, пом’якшує слизову. Місцево діючи на органи дихальної системи, вона надає хороший лікувальний ефект.

Інгаляція з олією чабрецю показана при інфекціях носової порожнини, бронхів, запаленні горла. При інфекційних захворюваннях ясен і ротової порожнини застосовують полоскання з додаванням пари крапель олії. Для інгаляції беруть дуже малі кількості, інакше можна викликати зворотну дію.

Ця ароматна трава допомагає проти депресії, справляється з постійною втомою, слабкою концентрацією уваги, відновлює сили після хвороби.

Основні застосування чебрецю:

фото zinoti.lt
  • Проти запалення слизової піхви (вагініту) і кандидозу; 
  • Проти грибка нігтів;
  • Знищує паразитів;
  • Для знезараження рук в складі різних розчинів;
  • Проти інфекцій сечовивідної системи (м’яка сечогінна дія); 
  • При укусах комах;
  • Для поліпшення стану шкіри і волосся (тоніки, лосьйони); 
  • Гарячі примочки з чебрецем знімають м’язовий біль, показані при подагрі, радикулітах, артритах, травмах в спорті;

Також відомий факт — тимол (речовина, яка є в чебрецю) підсилює приплив крові до поверхні дерми, що сприяє швидкому загоєнню ранок.

Ми звикли використовувати чебрець як приправу на кухні, але його лікувальні властивості безсумнівно також заслуговують на увагу!

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем