Стрес та депресія негативно впливають на організм людини та можуть призвести до серйозних захворювань.

147

За оцінками, близько 264 мільйонів людей у всьому світі страждають від депресії та психологічної нестабільності. Цей стрес не тільки змінює зовнішній вигляд людини, він впливає на здоров’я внутрішніх органів та може призвести до серйозних захворювань.

Зниження функції нирок

Депресія може викликати хронічні захворювання та швидке погіршення функції нирок. Це відбувається тому, що під час стресу організм починає виробляти більше запальних білків, що послаблює імунну систему.

Негативний вплив на шлунково-кишковий тракт

Між мозком та травною системою існує прямий зв’язок. В результаті стресу виникає тенденція відчувати дискомфорт та біль у животі.. Стрес уповільнює роботу травної системи та викликає біль у животі.

Цукровий діабет

Депресія збільшує кількість гормонів стресу в організмі та кількість цукру в крові. Ось чому так часто люди з діабетом страждають від депресії.

Підвищений ризик серцевого нападу

Люди з депресією схильні до серцево-судинних захворювань через високий кров’яний тиск. Гормони, що виділяються організмом під час стресу, також негативно впливають на роботу серця.

Судинні проблеми

Стрес — один з факторів, що може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям, оскільки він безпосередньо пов’язаний з серцем. Це призводить до нестачі поживних речовин та кисню в клітинах. Коли артеріальний тиск підвищується, кровотік сповільнюється, а кровоносні судини починають звужуватися.

Біль у спині

Біль у спині викликається надмірним згинанням, занадто довгим сидінням та поганим розвитком м’язів спини. Стрес є однією з основних причин болю в спині.

Головний біль та проблеми з пам’яттю

Часто люди з депресією мають погану пам’ять, оскільки їх концентрація значно знижується. Також виникають головні болі.

Запалення суглобів

Запалення суглобів може бути викликане депресією. Це тому, що коли ви в депресії, ваше тіло перестає відновлюватись, а суглоби стають ламкими.

Стрес — це не тільки психологічна проблема, вона псує роботу всього організму. Тому при появі будь-яких симптомів, пов’язаних з депресією, рекомендується звернутися до лікаря.

Поділіться коментарем