Світла аура – є тільки три знаки Зодіаку без темних плям в душі

203142

У будь-якої людини є певна аура. У когось, вона – світла, а у когось – темна. Але у всіх вона є. І не дивно, що ми намагаємося спілкуватися з тими, у кого є більше позитивних, світлих якостей. Астрологи вважають, що є люди з найчистішою аурою. Однак, це відноситься тільки до певних знаків Зодіаку.

Дослідники пишуть, що людська аура навіть має колір, який характеризує людину. У Близнюків, наприклад, вона – білосніжна.

Третє місце – Близнюки

фото i.pinimg.com

Близнюки є представниками повітряної стихії. Для них характерно те, що вони не хочуть зла нікому. І ця добра натура позитивно впливає на їх ауру. Тому вона – білосніжна. Крім того, білий вважається ознакою внутрішнього світла, затишку, гармонії. І з цим Близнюки досягли досконалості.

Деякі люди знаходять Близнюків незвичайними, не такими, як інші. Вони, зокрема, не звертають увагу на колючі жарти на їхню адресу. Вони просто посміхаються у відповідь, не помічаючи іронії.

На думку інших, така скромність робить Близнюків ексцентричними. Але астрологи вважають, що таким чином Близнюки дають людям другий шанс. Близнюки зовсім не дурні, їм просто не подобаються конфлікти. Вони уникають сварок усіма можливими способами.

Більш того, Близнюки першими приходять на допомогу. І якщо у них є проблеми, то вони шукають рішення, а не винуватців. Багато людей ображаються і будують плани помсти. Але Близнюки легко і природно розв’язують свої проблеми, не завдаючи нікому шкоди. Саме це формує їх яскраву, білосніжну ауру.

Друге місце – Рак

фото i.pinimg.com

Ще один знак Зодіаку з позитивною аурою. Це – Рак. У нього є певна мудрість, філософський підхід до життя. Можна сказати, це вроджені якості. За словами дослідників, колір їх аури – світло-бузковий.

Рак має потужну інтуїцію, здатність передбачати деякі події, тобто володіє даром передбачення.

Рак характеризується частими перепадами настрою. Однак, це залишається у нього всередині, тому що цей знак не любить показувати оточєнню зайві емоції. Рак дуже чутливий, і знову ж таки, ця чутливість допомагає йому розпізнавати настрій і переживання інших людей.

Ця здатність допомагає Раку визначити, з ким зараз варто мати справу, а від кого – краще триматися подалі. Раки щедрі на все, що у них є. Вони можуть навіть поділитися останніми грошима з абсолютно незнайомою людиною. І за це, доля завжди їх винагороджує.

Така щедрість є ознакою чистоти, самовідданості, духовного задоволення. Тому Рак має моральне право вчити когось і висловлювати свою думку. Взаємодіючи з Раком, ми отримуємо ключ до мудрості і до більш логічної оцінки того, що відбувається.

Перше місце – Діва

фото i.pinimg.com

У цьому рейтингу Діва знаходиться на вищому рівні. Її аура забарвлена у синій колір. А це знак високого інтелекту. У всіх аспектах життя раціоналізм веде Діву, контролюючи її поведінку найкращим чином.

Діви дуже потайливі, вони не будуть розкривати свої внутрішні переживання стороннім. І тому, вони навряд чи допоможуть незнайомцю, не розібравшись в його ситуації. Перш ніж допомогти комусь, Діва повинна переконатися, що людина щира, або, що описана ситуація дійсно існує. Перевір все – девіз Діви.

Що стосується тих, кого Діва любить всім серцем, то вона не замислюючись, прийде на допомогу. Діва не залишить наодинці з проблемами близьку людину і навіть віддасть останній шматок хліба.

Діва виділяється тим, що цінує кожен момент життя, приймає все, що відбувається, намагається наповнити радістю кожну хвилину. Все своє життя Діва прагне виправити недоліки цього світу, зробити його кращім. Ревнощі, гнів і особистий інтерес не типові для неї. Вона прагне досконалості, і це очищає її ауру.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем