Святий Миколай на порозі: що треба зробити, а чого — не можна

1973
Святий Миколай на порозі: що треба зробити, а чого — не можна

А ви знаєте, що треба зробити, а чого — не можна, коли Святий Миколай на порозі? І дорослі, і малі з нетерпінням очікують цього першого зимового свята, яке відкриває нам шлях до країни див. А от про традиції та прикмети 19 грудня знають не всі. Тому наша редакція вирішила розповісти, як готуватися і відзначати це свято.

фото http://mirkosmosa.ru

У день святого Миколая діють свої заборони й традиції, які можуть притягнути гроші й любов або навпаки, — відлякати.

19 грудня — свято не лише подарунків для дітвори, але й особливих традицій для дорослих.

фото https://fakty.ua

День святого Миколая — або свято Миколи Чудотворця — кращий час, щоб вимолити у Небес любов і грошовий добробут. Адже, в народі святого недаремно прозвали Миколою Угодником або Другим після Бога заступником.

фото http://cp12.nevsepic.com.ua

Прикмети на Миколая

Заразом варто не втратити можливість роздати борги й підготуватися до весілля, якщо воно планується. Напередодні Дня святого Миколая влаштовують прибирання. У будинку на свято має бути ідеальна чистота. Бо нечепур Микола Чудотворець не терпить.

фото http://v.img.com.ua

Що стосується того, чи можна прибирати в сам День святого Миколая, то тут відповідь однозначна: ні. Жінки також в це свято не шиють і не перуть, а чоловіки — не займаються лагодженням і ремонтними роботами.

У саме свято святого Миколая взагалі не варто працювати. Виключення — турбота про тих, що її потребують.

фото http://v.img.com.ua

Ті, хто зібрався зв’язатися себе узами шлюбу, ходять цього дня в церкву замовити спеціальний молебень. А усі інші — помолитися про здоров’я, удачу, заміжжя, дітей, роботу і багато що інше. Мабуть, немає такої проблеми, з якою не можна звернутися до цього святого.

фото https://brovary.net.ua

Щоб в новому році не було проблем з грошима — на День святого Миколая (чи напередодні) треба розрахуватися з усіма боргами. Самому ж ні позичати, ні давати іншим в позику в церковне свято 19 грудня Не варто — так можна і грошову удачу усю віддати.

За повір’ями, у свято Миколи Чудотворця 19 грудня не можна:

  • жебракам відмовляти — бо всій сім’ї 7 років від збитків страждати;
  • лаятися і сваритися;
  • брати ножиці в руки, стригтися — особливо вагітним жінкам;
  • сумувати — інакше чекай лютих морозів.

До речі, судити про зиму до Миколи ще зарано. За прикметою, якщо погода на Миколу холодна — то і зимі холодною бути, і навпаки.

фото https://np.pl.ua

Отож, візьміть до уваги, що треба зробити, коли святий Миколай на порозі. І запам’ятайте, чого не можна робити цього дня. Бо, як кажуть віряни, цього святого треба любити, поважати й шанувати. Тоді й він відплатить вам добром та добробутом у родині.

Поділіться коментарем