Не все так просто у житті кожної людини, як декому здається на перший погляд. Люди, які здаються сильними, інколи настільки вразливі, що відразу й не подумав би про таке. Мабуть, таємниця людей, які так хоробро виглядають, може стати для когось розчаруванням у своєму кумирі. Або навпаки — дати сили, щоб видертися зі скрутної ситуації, дивлячись на те, чого вартувало подібне для того, на кого ти рівнявся.

Інколи так буває, що сильні світу цього просто носять маску хороброго лицаря чи сталевої леді. Насправді ж їх дуже легко зламати. І кожна помилка або породжує глибокий відчай. Вони занадто чутливі, через що часто страждають і спілкуванні з іншими.

фото krugomgolova.club

«Якщо нас вколоти — хіба у нас не йде кров? А полоскотати — хіба ми не сміємося? Якщо нас отруїти — хіба ми не вмираємо?», — Вільям Шекспір, «Венеціанський купець».

Сталеві люди теж плачуть і від їхніх сліз ржавіють ті металеві обладунки, які вони надягають на себе. І з роками вони псуються, стають не такими міцним захистом.

Кожна крихка людина ніколи не показує свої ніжні почуття. Хоча мудрості їм не займати, вони потребують підтримки і поваги.

І не подумайте, що крихкі люди це слабаки. Це всього лиш більш загострене сприйняття ситуації. Коли людина будь-що пропускає через душу, свої думки і нерви. Таке життя наповнене стресами і постійною тривогою за когось, за щось, через когось і через щось.

фото istihi.ru

Щоб не показувати цих почуттів на людях, ці “залізні” люди використовують маски і щити для захисту своєї території. Вони знаходяться у постійному страху, що хтось прорветься до них і побачить оголену ніжну душу. У такому режимі вижити дуже важко.

Проте, з такими відчуттями крихкості завжди можна справитися. Просто направити її зовсім в іншому напрямку, щоб не бути жертвою з приводом для цього чи без. Варто перетворити її свою силу і міць. Розслабтеся і насолоджуйтеся життям. Навіть тоді, коли відбуваються якісь ворожі напади на вас — це і є життя. Воно так вчить, як жити далі, як шукати друзів і ворогів, як поводитися з ними. Але не треба думати, що за кожним поворотом на вас чекає щось погане. Йдіть і тримайте виклик, який там затаївся.

Будьте більш об’єктивними, поміркованими і не накручуйте себе. Лише так можна позбутися від нав’язливих думок і вгамувати свою нервову систему, яка вже б’є на сполох. Трохи вгамуйте свою гіперчутливість — і все стане на свої місця.

фото 99px.ru

Таємниця людей, які здаються сильними, відкрита. Виявляється, що в їхньому житті та сприйнятті життя не все так просто, як вони про це говорять і показують. Їм насправді важко сприймати елементарну інформацію від світу так, щоб не псувати собі нерви і не тріпати душу. Саме ця крихкість і криється за масками залізної людини.