Ти не товстий — в тебе гази! Спробуйте природний рецепт проти здуття живота і метеоризму

69576

Метеоризм зазвичай виникає після того, як ви з’їли занадто багато. Особливо, коли їжа важка. Це нормально і зазвичай проходить після того, як їжа перетравлюється. Але є люди, які постійно страждають від здуття живота.

А це означає, що травна система не впоралася зі своїм завданням. За словами лікарів, здуття живота є наслідком наявності газів в шлунку.

фото profile.ru

Люди зазвичай не хвилюються через здуття живота, навіть якщо це трапляється частіше, ніж необхідно. Вони думають, що це нормально і впливає тільки на зовнішній вигляд. Однак насправді, здуття живота може виникати з багатьох причин, і деякі з них необхідно лікувати.

Найбільш часті причини:

фото lactusan.ua

Закреп

Від закрепу можна позбутися, просто споживаючи більше клітковини. Коли у вас закреп, газ затримується в кишківнику під час їжі і не може вийти, викликаючи здуття. Почніть поступово збільшувати кількість клітковини у своєму раціоні (для цього підійдуть фрукти, овочі, цілозернові продукти).

Занадто багато рафінованого цукру

Якщо у вашому раціоні багато вуглеводів і цукру, ви точно знаєте: що таке здуття живота. Почніть зменшувати кількість рафінованого цукру і вибирайте натуральні вуглеводи, фрукти і овочі.

фото showdream.org

Високий рівень стресу

Здуття живота може бути викликане стресом. Якщо ви постійно збуджені, мозок подає шлунково-кишковому тракту неправильні сигнали.

Недостатньо води

Якщо ви хочете, щоб тіло функціонувало належним чином, потрібно переконатися, що воно отримує достатню кількість рідини. Якщо ви не п’єте воду, це може викликати безліч проблем зі здоров’ям, включаючи здуття живота.

Їсти дуже швидко

Здуття живота і метеоризм — постійні супутники тих, хто поспішає під час їжі і намагається якомога швидше проковтнути свій сніданок, обід або вечерю.

Щоб усунути здуття живота, спробуйте цей домашній рецепт:

фото online-detox.com

Вам знадобляться:

  • столова ложка соку алое
  • 1 огірок
  • 1/2 склянки води
  • 1 столова ложка тертого імбиру
  • 1 лимон
  • петрушка — кілька гілочок

Приготування:

Всі інгредієнти перекласти в блендер, подрібнити до однорідної маси. Приймайте напій негайно і продовжуйте лікування до тих пір, поки не досягнете необхідних результатів.

фото yandex.net

Слідкуйте за своїм станом і припиніть лікування, якщо відчуєте дискомфорт.

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем