Наш токсичний гороскоп розповість про самі отруйні шлюби за знаком Зодіаку. Люди, що належать до цих вибухонебезпечних пар не повинні наближатися один до одного на гарматний постріл. Інакше все буде дуже погано.

Лев та Рак

фото img5.goodfon.ru/wallpaper/nbig/6/f2/devushka-zmei-fentezi.jpg

Зустріч цих знаків навряд чи може закінчитися чимось хорошим. У той час як Раки очікують, що їх зв’язок з партнером буде стабільним, Лев перебуває у владі постійної невпевненості, яка руйнує його любовний настрій.

Крайня емоційна нестабільність Лева, моментальний перехід від турботи до зайвої критичності – відлякує партнера. Раки звикли брати все близько до серця. А спалахи гніву, які вони використовують в якості свого захисного механізму, зводять відносини немає.

Козеріг та Водолій

фото i.artfile.ru/2888x2000_44952_[www.ArtFile.ru].jpg

Козеріг і Водолій відомі своєю рішучістю. І саме ця риса притягує їх один до одного (а також розводить по різні сторони). У той час як Козероги готові вкладати себе в любовний союз, Водолії маніпулюють відносинами.

Така диспозиція перетворює Водолія в сторону відносин, що домінує. Зрештою, їх рішучий намір виправити один одного за допомогою стусанів або стає причиною жорстокої сварки. Або — причиною відходу одного з партнерів, у якого просто не витримують нерви.

Близнюки та Діва

фото i.artfile.ru/2214x1122_863472_[www.ArtFile.ru].jpg

Людина проживає своє життя або у мріях, або займаючись практичними справами. Саме тому довго співіснувати поруч ці два кардинально відмінних світоглядів не зможуть. У той час як Близнюки — натури мрійлі, Діви — емоційно усунені персони. Саме вони намагаються знайти практичні шляхи вирішення для будь-яких питань.

Їх відносини не мають шансів на успіх. Бо Діви у важкі часи можуть просто піти, залишивши Близнюків з розбитим серцем. Простіше кажучи, Дівам набридає, що Близнюки воліють ховатися від проблем в коконі своїх фантазій. В той час як вони працюють над тим, щоб діяти практично.

Терези та Телець

фото images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/71%2BSC3G%2BKQL._AC_SL1500_.jpg

Вони подібні дзеркалам; представники цих знаків дуже схожі, вони мають навіть телепатичний зв’язок. Обидва не просто люблять, а обожнюють один одного. Тому навіть думка про розлуку здається їм нестерпною. Спочатку ці знаки насолоджуються відносинами, але пізніше вони починають просто задихатися.

Впертість і відчайдушне бажання Терезів весь час мати рацію, забивають останній цвях в кришку труни їх відносин. Вони добре знають і розуміють один одного. Але просто не в змозі задовольнити всі вимоги, які обидва пред’являють в цьому союзі.

Скорпіон та Риби

фото www.mirf.ru/wp-content/uploads/2017/09/ono3.jpg

Це смертельна комбінація, бо обидва знаки відрізняються надзвичайною емоційністю і підозрілістю. Коли справа доходить до вираження любові, Скорпіони впадають в емоційну нерозсудливість.

Вогонь пристрасті з часом спалює все, залишаючи купку попелу, яку можна тільки оплакувати. Риби живуть у своєму космічному світі. А підозрілий Скорпіон постійно душить, поступово руйнуючи любов і довіру.

Стрілець та Рак

фото c.wallhere.com/photos/31/56/fantasy_art_Medusa_Dota_2-119483.jpg!d

Ці два знаки Зодіаку не те, що вступати в стосунки, навіть близько не повинні підходити один до одного. У той час як Раки не можуть дати однозначну відповідь, Стрільці, які виступають претендентами на руку і серце, буквально вибухають зсередини від нетерпіння.

Стрільці прагнуть обігнати саме життя. В той час як Раки, наскільки б сильно не змінювався світ навколо них, зберігають спокій. Стрільці більше цінують сексуальний зв’язок, а Раки мріють про встановлення глибокого емоційного контакту. Ця незбалансованість зрештою призводить до розриву відносин.

Сподіваємося, що читаючи наш токсичний гороскоп, ви не виявили в цьому списку пар себе і свого партнера. Однак, не варто забувати, що самі отруйні шлюби за знаком Зодіаку існують.