Троянда з картоплі — простий спосіб виростити кущ, що квітне

2420
Троянда з картоплі — простий спосіб виростити кущ, що квітне

Кому сказати, що виросла ця красуня троянда з картоплі, то не повірять. Адже, здається, ці горді красиві квіти ростуть лише в спеціальних теплицях, під особливим наглядом садівників. Нікому й в голову не приходить, що є простий спосіб виростити кущ, що квітне безперестанку, у себе вдома.

фото img.cvetok66.ru/4b6feffe9fadc5de1df236e524318756/wp-content/uploads/2019/01/d3e00f48ef7e18cd6ddb514e5f5b09b8.jpg

Розкішний букет троянд, звісно, що порадує кожну жінку. Але вже за кілька днів цю красу прийдеться відправити в смітник. Та, на щастя, є спосіб, як продовжити цим квітам життя. Вірніше — дати друге й виростити кущ, що радуватиме квітами довгий час.

Для цього необхідно:

  • троянда
  • картопля
  • дриль
  • горщик
  • ґрунт
  • пластикова пляшка
фото rastenievod.com/wp-content/uploads/2017/04/2-5.jpg

Ми хочемо поділитися оригінальним способом, як дати нове життя прекрасній рослині. У цьому допоможе звичайна бульба, з якої й проросте прекрасний квітковий кущ. Трохи спеціального ґрунту для троянд та пластикова пляшка замість теплиці. Все дуже легко й просто. Тому особливі селекційні навички вам не знадобляться.

Лише бажання вразити свою близьку людину душевним, унікальним подарунком — трояндою, яку виростили власноруч. До того ж, можна виростити саме ту, яка найбільше подобається тій людині, яку плануєте здивувати.

Як виростити троянду, що квітнутиме вічно

фото vsecveti.life/wp-content/uploads/5cc7097def7b65cc7097def7ff.jpg
  • Оберіть рослину, яку хочете посадити. Зі стовбура троянди видалити все листя й зрізати бутон. А також підрізати на 3 см ніжку. Зріз має бути правильним — під кутом 45 градусів.
  • Взяти чималу картоплину й дрилею просвердлити в ній дірку такого розміру, аби туди можна було вставити стебло троянди.  Але має бути в притик, щоб пагін добре тримався й не падав.
  • Квітковий горщик заповнити ґрунтом десь на 5 см. Далі помістити картоплину з трояндою й засипати його повністю землею.
  • Від пластикової пляшки відрізати верх й накрити ним пагін. Це щось схоже на теплицю для вирощування розсади. Поливати троянду треба навколо цієї пляшки — так збережеться і парниковий ефект, і рівномірний полив — буде забезпечений.

І тепер чекаємо, коли з’являться перші листочки. Далі доглядати за трояндою, як за звичайною квіткою — не допускати надмірного зволоження й попадання прямих сонячних променів.

фото kinzaflowers.ru/upload/resize_cache/iblock/362/960_960_2/3625d31dd1e2be0f1f36a2a7dfc9aa3f.jpg

Такий трюк можна використовувати з будь-якими сортами троянд. Отож, коли вам подарували красивий букет, його можна зробити практично вічним. Адже троянда з картоплі росте дуже швидко і вже за кілька тижнів порадує цвітінням. Цей простий спосіб виростити кущ, що квітне, допоможе здивувати ваших коханих особливим подарунком від душі.