Це багато що пояснює! Ось як насправді година народження впливає на характер і долю людини

1770

Час народження грає величезну роль в житті кожної людини. І той, хто знає свій час народження, може легко дізнатися: яку долю йому подарували зірки. 

Безсумнівно, формування особистості залежить не тільки від дати і часу народження, але основні риси закладаються саме у цей момент.

Час народження кожного з нас визначає основні риси характеру, поведінки і багато іншого. Пропонуємо дізнатися, яка планета управляє людьми, народженими у певний час доби та які риси характеру притаманні кожному з нас.

00:00 – 02:00

фото zinoti.lt

Народжені у цей період підпадають під вплив Меркурія. Ця планета наділяє допитливістю, вмінням розбиратися в складних проблемах і легко заводити нові знайомства. Спілкування і активність допомагають людям, народженим в ці години, вчитися і долати перешкоди.

З мінусів цього персонажа астрологи відзначають надмірну цікавість, яка може нашкодити репутації. А також, невміння вчасно замовкнути, що може призвести до конфліктів і розбіжностей.

02:00 – 4:00

Народжені у ці години, управляються Венерою. Характерні риси характеру – любов до роботи, вміння розуміти людей, приходити на допомогу в скрутну хвилину.

Успіху перешкоджають такі риси, як підвищене почуття власності, нездатність йти на компроміс і любов до витрат. Проте народжені у цей час успішні в праці й любові. Але тільки у тому випадку, якщо можуть впоратися з егоїзмом і розвивають свої позитивні якості.

4:00 – 6:00

фото zinoti.lt

Цей період знаходиться у владі Марса. Цим людям властивий сильний вольовий характер, здатність домагатися свого і любов до свободи. Активність, цілеспрямованість і вміння долати труднощі дозволяють швидко зробити кар’єру, організувати особисту справу і домогтися успіху.

Перешкодити можуть зайва впертість, непослух і чесність. Саме вона грає злий жарт з цими людьми. Бажання різати правду – матку у них завжди вище, ніж почуття самозбереження.

6:00 – 8:00

На цей часовий період впливає планета Нептун. Народжені у ці години володіють великою духовною організацією, багатьма талантами і здатні досягти приголомшливих успіхів.

Жалість до себе, сумніви, а також поступка страхам і нездатність відокремити важливе від поверхневого, можуть перешкоджати процвітанню. Ілюзії можуть призвести до багатьох помилок і невдач. Тому для жителів Нептуна важливо розвивати впевненість і незалежність від думок оточення.

08:00 – 10:00

фото zinoti.lt

У цей період панує Уран. Ця планета дарує бажання допомагати людям. Вони мають виняткову чутливість, це – справжні борці за збереження здоров’я планети. Вони з любов’ю і повагою ставляться до кожної гілочки і комашки. Їх покликання – лікувати тіла і душі, допомагати нужденним.

З негативних рис характеру астрологи вказують на невміння дистанціюватися від чужої біди.

10:00 – 12:00

Сатурн народжує чудових політиків і громадських діячів. Вони володіють сильним характером і волею, не схильні до спонтанних дій, живуть розумно, завойовуючи репутацію і авторитет. 

Люди Сатурна не терплять зради і можуть бути дуже мстивими. Попри вольовий характер, вони дбайливі і цінують у людях щирість.

12.00 – 14.00

фото zinoti.lt

У цей час народжуються люди під впливом Юпітера. Планета винагороджує їх любов’ю до пригод, пошуком себе і невгамовністю. Володіючи почуттям такту і вмінням зупинятися вчасно, люди Юпітера можуть домогтися успіху у досить ранньому віці.

Але для того, щоб досягти успіху, важливо, щоб вони не кидали розпочаті справи на півдорозі.

14:00 – 16:00

У цей період домінує Плутон. Природа людей, народжених у ці години, оптимістична. Цілеспрямованість і вміння справлятися з невдачами дозволяють швидко досягти цілей і добробуту.

Негативні риси характеру говорять про непослідовність, яка може бути дуже шкідливою. Саме вона змушує цих людей переслідувати помилкові цілі і поводитися нерозважливо.

16:00 – 18:00

фото zinoti.lt

Цей період теж потрапляє під опіку Венери. Але вечірні люди отримують при народженні чуйність, ніжність і почуття такту. Вони вміють згладжувати гострі кути конфліктних ситуацій, вони романтичні і схильні до ідеалізму.

Вони часто вибирають пошук справжнього кохання як кінцеву мету життя. І на цьому шляху їх не зупиняють біль і розчарування.

18:00 – 20:00

У цей період під впливом Меркурія народжуються стійкі бійці, які можуть досягти своєї мети усіма способами. Вони виділяються своєю здатністю радіти життю і брати від неї все без залишку.

Зворотною стороною людей Меркурія є нездатність зупинитися і занадто велика впевненість, яка може призвести до помилок.

20:00 – 22:00

фото zinoti.lt

Вплив Сонця надає сміливість і стійкість людям, народженим у цей час. Попри те, що ці люди знають, як досягти своєї мети, ними часто рухає лінь і бажання домогтися успіху коштом інших.

Ті, хто бореться з цими рисами, можуть побудувати відмінну кар’єру, знайти справжнє кохання і керувати своєю долею.

22:00 – 24:00

Люди Місяця – природжені філософи, для яких важливо досягти внутрішньої гармонії. У їхньому характері є якась холодність, яка заважає спілкуванню. Але зі своїми близькими вони розкриваються на повну, відкриваючи ранимі душі і здатність піклуватися.

Старанно працюючи, люди Місяця домагаються успіху у будь-якій сфері, якщо не піддаються сумнівам і перемагають свої внутрішні страхи.

фото zinoti.lt

Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем