Цілюща мазь з бабусиних запасів виявилася набагато ефективнішою, ніж куплені препарати. Як добре, що потужний рецепт з минулого століття зберігся, й нашій редакції вдалося його знайти.  Бо сьогодні більшість споживачів свято вірять рекламі. Тому часто купують дорогі мазі, які ніби-то “максимально” ефективні. Але ж тут головну роль відіграє не стільки склад препарату, як маркетинговий хід, яким нас і “купують”. Куди ефективніше, простіше й дешевше мазь, приготовлена власними руками. 

Мазь, якою століттями користувалися наші предки, просто універсальна. Нею лікують практично все — від гаймориту — до опіків. Можливо, саме тому наші дідусі й бабусі, які не знали, що таке традиційні ліки, так берегли цей рецепт. Для приготування знадобиться рослинна олія, трішки воску та жовток з яйця.

фото wlover.ru/uploads/posts/2019-01/1546861831_flower-3141777_1280.jpg

Як приготувати чарівну мазь вдома

Готувати її треба в емальованому посуді. У склянку олії додати віск, розміром з сірникову коробку. Поставити на вогонь, щоб розтопився віск. З вареного яйця дістати жовток й розкришити його виделкою на тарілочці, а ще краще — збити блендером. Половину жовтка частинами додавати до воску та олії, що топляться. І саме тоді, коли почуєте тріск від олії, що кипить.

Коли додаватимете жовток, маса може пінитися й навіть підніматися в посуді. Тоді можна на хвилину зняти з вогню, аби мазь “заспокоїлася”. І знову потроху додавати яєчний жовток. Процідити мазь через клаптик тюлю й вилити й скляну баночку з широкою шийкою, щоб було зручно користуватися. До речі, термін придатності — до 10 місяців, при збергіанні у холодильнику. Якщо використовувати її щодня, то ставити в холодильник не обов’язково.

Ця мазь просто чарівна й використовується при багатьох хворобах

фото medvoblago.ru/wp-content/uploads/2019/10/maz-1.jpg

Гайморит

Розтопити й швидко набрати в піпетку та закапати носа, аби мазь не встигла захолонути. Інтервал між закапуваннями — 1 година. Може подіяти вже після другого закапування носа. Бо швидко пробиває гайморові пазухи та витягує гній.

Гнійні отити

З вати зробити тампон і змастити маззю та закласти у вухо. Також змастити за вухом.

Ангіна та нариви в горлі

Змащувати маззю горло зсередини та зверху накладати компреси в районі шиї. Якщо повторювати процедуру через кожну годину, то з вечора до ранку гній вийде.

Якщо тричі в день до їжі приймати по 0,5 ч. л мазі, то можна вилікувати бронхіт, вгамувати біль в шлунку та кишківнику, фурункули на тілі та ячмінь.

Нею лікують жіночі хвороби — фіброміому до 10 тижнів, кісти яєчників та запалення придатків. Мазь нанести на тампон й ввести у піхву. Змінювати вранці та ввечері. Кіста зникає вже за тиждень, а от з фібромою доведеться боротися трохи довше. Для лікування грудей, мазь накладають на тканинну серветку, а зверху целофан. Змінювати мазь через кожні 2 години.

Таким же чином лікують й опіки шкіри, чиряки, рани, набряки, гангрену, зубний та суглобний біль. Ця мазь краще витягує гній, ніж будь-які дорогі препарати.

Відмінна помічниця в косметології

фото agrognom.ru/wp-content/uploads/2019/09/9-13.jpg

Для зміцнення нігтів, втирати її в нігтьову пластину на ніч. А ще допоможе при дерматиті, зволожить суху шкіру, загоїть тріщини на губах та п’ятках. Важливо — процедури зі змащенням краще робити на ніч. А ще укутувати для зігрівального ефекту.

А для самої мазі потрібен натуральний бджолиний віск і ні в якому разі не з церковних свічок. Якщо мазь для внутрішнього застосування, то краще брати рафіновану олію — вона не така гірка й мазь буде приємна на смак. А ще краще — оливкову.

Цілюща мазь з бабусиних запасів — це універсальний засіб, який має бути в кожній аптечці. Бо цей потужний рецепт з минулого століття лікує сотні хвороб.

Наш матеріал має інформаційний характер. Тому перед застосуванням мазі, проконсультуйтеся з фахівцем. Будьте здорові!