У вас суха та потріскана шкіра ніг? Скористайтеся цими порадами!

320

Сухі та грубі тріщини на п’ятах — це дуже поширена проблема, з якою більшість людей стикається в певний момент. Влітку ця проблема стає очевидною, коли ми носимо сандалі чи іноді ходимо босоніж. Причина, чому наші ноги так сильно висихають, полягає в тому, що у них немає сальних залоз.

Через те, що потових залоз недостатньо — треба уникати речей, що можуть стати причиною того, що ноги стануть ще сухішими. У відео нижче ви знайдете ліки, які можна легко приготувати вдома, щоб уникнути неприємної сухості шкіри на ногах.

За даними Foot Vitals, холодна погода, мило, старіння, низька вологість, занадто спекотне сонце чи тривалий дощ — найчастіші причини сухості ніг. Одним з найкращих та рекомендованих домашніх рецептів є 10-хвилинна ванна з лимонним соком. Кислота допомагає видалити відмерлу шкіру, а оливкова олія та ефірна олія лаванди допомагають зберегти шкіру гладкою та добре зволоженою.

Лівстронг рекомендує наносити вазелін на ступні, а потім надягати на ніч бавовняні шкарпетки, а також робити 10-хвилинний скраб засобом з оливкової олії та коричневого цукру. Кунжутна олія, мед та молоко разом з іншими продуктами проілюстровані у відео нижче. Воно містить багато простих порад та хитрощів, які допоможуть захистити ваші ноги від сухості та тріщин.

Подивіться відео та сміливо поділіться статтею з друзями!


Джерело

Поділіться коментарем