Указ Короля Саудівської Аравії здивував всю країну, а потім і планету

14245
Указ Короля Саудівської Аравії здивував всю країну, а потім і планету

Що робить король, коли вперше одягає корону? Думається, що він першим ділом підписує який-небудь закон для своїх підданих. Так от, указ Короля Саудівської Аравії здивував всю країну, а потім і планету. Будь-який монарх по дорозі на трон має звичай роздавати направо і наліво подарунки. Такий вже звичай у монархів. Але те, що зробив цей король не вміщається ні в які рамки…

фото nat-geo.ru

Першим ділом Салман ібн Абдул-Азіз аль-Сауд, зайнявши трон після смерті свого брата, вказав видати грошову винагороду абсолютно всім держслужбовцям, студентам та пенсіонерам. Чому? Та просто так. Мотивація проста — ці люди знаходяться під опікою держави, оскільки або працюють на державу, або не можуть себе забезпечити в достатній мірі. Загальна сума винагороди, що монарх наказав роздати просто так — 30 мільярдів доларів. Це означає, що кожен чоловік отримав досить значну суму. Боже, бережи Короля!

Далі більше. Указом того ж милостивого монарха громадянам королівства були прощені грошові штрафи, які ті встигли отримати незадовго до зміни правителя.

З королівства були виселені всі іноземні громадяни, які вирішили приємно провести час в місцевих тюрмах. Їх надіям не дано було виповниться. Протягом тижня всі тюрми спорожніли, а іноземці були депортовані з країни з подальшою забороною повернутися.

Цим славнозвісним указом монарх наказав виділити понад 20 мільярдів доларів на будівництво нових сучасних споруд з подачі питної води та електрики. Оцініть масштаб благодіяння, враховуючи, що в посушливому кліматі питна вода на вагу золота. Тут вже і кораблі пустелі дружно загули: «Боже, бережи Короля!»

фото rbk.ru

Подбавши про тілесні потреби своїх підданих, король не забув і про духовні. Король виділив велику суму на розвиток усіх літературних клубів Королівства, а також клубам футбольної Лиги. Хто тепер скаже щось погане на рахунок футболу, якщо навіть сам король прирівняв його до духовної організації?!

Король, піклуючись про королівство, яке було передано йому, навіть звернувся до Аллаха з проханням про допомогу. Щоб не залишив свій народ і свого монарха. Бо немає нічого миліше серцю Короля, ніж бачити щастя свого народу. Своє звернення до Всевишнього Салман ібн Абдул-Азіз аль-Сауд виклав у своєму Твіттері. Тут вже навіть малі діти закричали: «Боже, бережи Короля!»

Воістину, такі правителі народжуються раз на тисячоліття. І благословен той народ, якому так пощастило з монархом. Недарма указ Короля Саудівської Аравії здивував всю країну, а потім і планету.