Упертий гороскоп. Телець — ідеальний знак, коли б не одне "але"…

16490
Упертий гороскоп. Телець — ідеальний знак, коли б не одне але...

Упертий гороскоп, який ми вам пропонуємо, розповість про найупертішого представника Зодіаку. Завдяки йому ви зможете переконатись, що Телець — ідеальний знак, коли б не одне «але»…

Будь-який астролог, розповідаючи про людину, народжену під знаком Тельця, спочатку радісно промовить, що мовляв, Телець — ідеальний знак, але потім чомусь знітиться й замовкне. Чому астрологи сумніваються у своїх знаннях, коли мова заходить про Тельця, якраз і повідає вам наш Упертий Гороскоп.

фото pinimg.com

Говорячи про Тельця, ми відразу уявляємо собі щось велике, домашнє і дуже стабільне. І це правильно — Тельці, дійсно, символізують собою спокій і гармонію. Важко знайти людину, яка так сильно звеличує свій будинок, ніж Телець.

Він настільки звикає до всього, що звик вважати частиною свого всесвіту, що ви під страхом смерті не змусите його викинути старі пожовклі журнали, програвач, що не працює, подряпані платівки. Телець збирає це добро усе життя і не збирається з ним розлучатися. Навіть старий дитячий костюм зберігається дбайливо, як спогад про шкільні роки.

Відмінні риси Тельця

фото pinimg.com

Вірність

Якщо вже Тельці прив’язуються до вас — ви їх дубцем від себе не відженете. Вам пробачатимуться сварки й дрібні непорозуміння. Або дозволяють телефонувати о другій годині ночі та ридати в жилетку. Вам витруть сльози та соплі та вкладуть спати, укривши пухнастою ковдрою. Телець буде вашої третьою рукою, навіть якщо ви його про це й не просите.

Тельцю дуже болісно міняти свого партнера — зазвичай, вони вибирають супутника один раз і на все життя.

Захист

фото pikabu.ru

Якщо Телець вирішив вам протегувати — можете бути спокійним. Вас ніхто і ніколи більше не образить. Бо ніхто не захоче зв’язуватися із розлюченим биком, який з люті може й затоптати кривдника.

Але ні в якому разі не обманюйте Тельця ні в чому — інакше його лють обернеться проти вас. Тельці не прощають зради.

Упертість

фото goodfon.ru

Якщо вже Телець щось вирішив — будьте впевнені, він неодмінно це зробить. І ніякі доводи тут не допоможуть. Якщо йому спало на думку стрибнути, скажімо, з парашутом — його ніщо не зупинить.

Ні те, що погода нельотна. Та ні те, що літак несправний. Навіть, ні те, що у нього немає парашута.

Вирішив — і стрибнув. І навіть красиво стрибнув. А те, що замість парашута було лише старе простирадло — так це вже дрібниці!

Духовність

фото oboi.cc

Тельці — найзапекліші рятівники людей і світу в цілому. Вони, якщо треба спроможні пройти по лаві заради високої ідеї, зістрибнути до ями з отруйними зміями та піднестися до небес. Це найвеличніші священнослужителі та першовідкривачі.

Сподіваємося, що прочитавши наш упертий гороскоп, ви зрозуміли, що Телець — це ідеальний знак. Але поводитися з ним треба дуже обережно, аби не нашкодити собі та й усьому світові на додачу.

Поділіться коментарем