В'язання — не просто хобі. Вчені розповіли: кому корисно це заняття

2479
В'язання — не просто хобі. Вчені розповіли: кому корисно це заняття

Останні наукові дослідження засвідчили, що в’язання — не просто хобі. Видатні вчені розповіли: кому корисно це заняття й цією заявою здивували світ. 

У наш час, коли будь-який одяг з трикотажу можна купити, все одно залишаються люди, які воліють в’язати самі. Вони купують пряжу, беруть в руки спиці або гачок і петелька за петелькою створюють дивовижні речі. Азартна в’язальниця знайде в день хоча б півгодини, щоб зайнятися улюбленою справою.

фото cs6.livemaster.ru/storage/e9/23/51ea19e7315d071d3e33ce2b3523.jpg

Недарма багато хто говорить, що в’язання це йога для розуму. Начебто нічого особливого — петелька за петелькою. Однак, ця тонка моторика рук і монотонні рухи призводять розум людини до гармонічного стану. Любителі в’язання мають більш стійку до стресів психіку. Ще б пак, адже кожен день, вони петелька за петелькою прибирають з себе дратівливість і призводять почуття до ладу.

А тут ще вчені провели дослідження і зробили приголомшливу заяву, що в’язання є відмінною профілактикою проти хвороби Альцгеймера.

фото beloshvea.ru/wp-content/uploads/2018/12/Na-sayt__0003_Vyazanie-kryuyuyuyuchkom.jpg

У наш час від цієї страшної хвороби страждає до 40% літніх людей, що досягли віку сімдесяти років. Відсоток дуже високий. Тому своєчасна профілактика просто життєво необхідна, щоб уберегти свою старість від недоумства.

Крім того, в’язання покращує пам’ять і приводить розум в гарну працездатність. Є навіть дослідження, що в’язання у два рази ефективніше, ніж розгадування кросвордів, які теж є гідним тренуванням мізків. Ця чарівна традиція, яка тонкою яскравою ниттю простяглася до нас з глибини століть в подарунок від наших предків

Недарма в’язання у всьому світі стає все більш модним заняттям. Не гребують взяти в руки спиці такі знаменитості, як Джулія Робертс і Сара Паркер.

фото i.ytimg.com/vi/JH8j-Zhp9ug/maxresdefault.jpg

Більш того, навіть чоловіки все більше захоплюються цим, досить жіночим хобі. Лікарі “прописують” в’язання багатьом пацієнтам, які перенесли важкі фізичні та психічні травми. У кожному європейському реабілітаційному центрі існують кімнати для рукоділля, де люди із задоволенням збираються в групки та займаються улюбленою справою.

фото cdn.lifehacker.ru/wp-content/uploads/2017/02/knit_1486118709.jpg

Так що, якщо ви раніше ніколи не в’язали або з якихось причин відкинули це заняття, ви можете до нього повернутися. Вибрати різнокольорові нитки, взяти в руки гладкі спиці або гачок і зайнятися створенням маленького шедевра. Це заспокоїть ваші нерви та приведе у стан гармонії. А та річ, яку ви створили, не буде схожа ні на один куплений виріб. Це буде виключно ваша річ, в яку вплетені ваші емоції та думки. Вона буде оберігати не гірше казкового амулета, оскільки створюються такі речі в дуже гарній енергетиці. 

фото versiya.info/uploads/posts/2019-12/1576929036_snimok-jekrana-2019-12-21-v-13_49_33.jpg

Отож, в’язання — не просто хобі. Це своєрідний стиль життя, профілактика хвороб і йога для розуму. Хоча вчені розповіли, кому корисно це заняття, ми думаємо, що в’язання корисно абсолютно всім людям. Поки ви будете в’язати — ніяка душевна хвороба не торкнеться вас. Порадьтеся, на всяк випадок, з вашим сімейним лікарем та приступайте до створення шедеврів. 

Поділіться коментарем