Ванна або душова кабіна: чому не всім подобається митися стоячи

720
Ванна або душова кабіна: чому не всім подобається митися стоячи

Кожна людина, коли займається облаштуванням санвузла у своїй квартирі, стикається з вибором. Ванна або душова кабіна? Постараємося відповісти на питання, чому не всім подобається митися стоячи. На перший погляд купівля повністю ізольованої душової кабіни здається хорошим рішенням незалежно від величини санвузла. У такому випадку при водних процедурах вода не виливається на підлогу. А тому поверхня підлоги залишається сухою.

фото pinimg.com

Відсутність вогкості допомагає вільніше себе почувати при облаштуванні самої ванної кімнати. Можна дозволити собі будь-який ремонт, не особливо турбуючись за його збереження. Звичайно, доведеться обладнати душову кабіну вентиляційним каналом. Він позбавить від вогкості, але з цим проблем виникнути не повинно.

Ще одним плюсом можна вважати високу температуру всередині самої кабіни. Це дозволяє приймати душ в будь-яких умовах. А з виключеною витяжкою повітря всередині буде по-справжньому гарячим і вологим. У ванній таких відчуттів не досягти.

Варто поставити душ, якщо живете з літньою людиною. Входити у ванну і виходити з неї може бути складно для людей з обмеженими руховими функціями.

фото informkiev.com

Що стосується мінусів, то потрібно врахувати, що найчастіше душові кабіни оснащують акриловими піддонами. Такий матеріал можна очищати лише губкою з гелем. Причому мити їх потрібно регулярно. Інакше на акриловій поверхні утворюється рудуватий наліт, з яким губка вже не впорається.

Після кожного прийому душу слід витирати сухою ганчіркою і скло кабіни. В іншому випадку поверхня покриється брудними смугамі, що виглядає дуже негарно. Доводиться витрачати добрі півгодини на прибирання. Заспокоюючи себе тим, що стіни та підлогу ванної кімнати залишаються у відносній чистоті.

Однак, при всіх перевагах душових кабін, багато хто все-таки воліють приймати водні процедури, сидячи у ванній.

фото rozetka.ua

Тепла ванна після важкого дня — це для багатьох людей синонім розслаблення і заспокоєння. Купання у ванні забезпечує можливість добре відпочити. Також це відмінний спосіб романтично провести час удвох.

Ванна — це майже необхідність в будинку, де є маленькі діти. Купання — чудова можливість весело провести час. Поспілкуватися з дітьми, розважитися, навчати їх навичкам, необхідним для дотримання гігієни.

Ванну можна використовувати в лікувальних, косметологічних цілях, оздоровчих. Вода з додаванням масел і трав може, зокрема, полегшити біль в кістках і суглобах. Вона сприяє позбавленню від різних шкірних захворювань, а також допомагає відновлювати сили після хвороби.

До того ж після установки захисного екрана ванна може успішно грати роль душа.

фото vannapedia.ru

Як бачите, вам доведеться вибирати. Що буде стояти у вашій ванній кімнаті — ванна або душова кабіна? Ми лише намагалися відповісти на питання — чому не всім подобається митися стоячи.

Поділіться коментарем