Важливо прислухатись: 4 незвичних ознаки серцевого нападу, які не можна ігнорувати!

22556

Багато хто думає, що основною ознакою серцевого нападу є сильний біль у грудях. Насправді це не завжди так. 25% серцевих нападів відбуваються несподівано, без будь-яких явних симптомів або ознак.

Доктор К. Крендалл — кардіолог, який багато років працював над зменшенням, запобіганням і захистом від серцевих захворювань. За його словами, серце фактично заздалегідь повідомляє нам про можливі ознаки серцевого нападу.

фото zinoti.lt

1. Набряки

Багато людей вважають, що набряк щиколоток або ступень пов’язаний з надмірним стоянням або сидінням, не підозрюючи, що серцева недостатність може викликати накопичення рідини в організмі.

Серцева недостатність може викликати сильний набряк щиколоток, ступень або живота. Багато людей можуть накопичувати рідину і раптово набирати вагу.

Коли це відбувається, у людини може пропасти апетит. Цей серйозний симптом попереджає про підвищений ризик серцевого нападу.

2. Занепокоєння

Люди, у яких був серцевий напад, кажуть, що вони відчували занепокоєння перед серцевим нападом. Якщо людина відчуває незрозуміле і раптове почуття тривоги, рекомендується викликати швидку допомогу. Краще запобігти серцевому нападу, ніж лікувати його наслідки.

фото zinoti.lt

3. Біль в інших частинах тіла

Біль починається в грудях і поширюється на щелепу, плече, руки, спину і живіт. Але в деяких випадках люди не відчувають біль в грудях або деяких інших частинах тіла. В основному біль виникає в одному з плечей або між плечима.

4. Кашель

Бувають випадки, коли людина кашляє з кров’яною мокротою або звуком свистка. Це може означати серцеву недостатність через скупчення рідини в легенях. Обов’язково зверніть на цей симптом особливу увагу!

Ось деякі загальні симптоми:

фото zinoti.lt
  • нудота
  • запаморочення
  • холодний піт
  • порушення дихання.

Дуже важливо не ігнорувати симптоми в надії, що вони зникнуть. Якщо вони тривають понад 5 хвилин, негайно викличте швидку допомогу або зверніться до лікарні.

фото zinoti.lt

Стаття несе інформаційний характер. Слідкуйте за своїм станом і вчасно звертайтеся за допомогою до медиків.


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем