Відвар з вівса — це ефективний засіб для очищення одного з головних органів нашого організму. Пропонуємо рецепти, за які печінка скаже «спасибі». Цей орган — як фільтр, який відповідає за “чистоту” тих речовин, які надходять до організму. Не можна сказати, що вона найважливіший орган. Але ж на неї покладається дуже багато функцій, які вона виконуватиме, якщо їй допомогти.

У ній фільтрується та утворюється кров, відбувається синтез багатьох вітамінів. А також вона відповідає за наш імунітет. Отож, ми маємо цінити її роботу й підтримувати цей орган здоровим.

фото golos.ua

На допомогу печінці прийде корисний натуральний овес, який допомагає підтримувати тонус її клітин. І хоча печінка ніколи не болить, це не означає, що вона здорова. Просто в цьому органі немає нервових закінчень, які б передавали нам сигнали про допомогу.

Зазначимо, що процес очищення печінки за допомогою вівса, не з легких і швидких. Тому треба набратися терпіння, щоб завершити тримісячний курс лікування. Для цього ще знадобиться якісний, нічим не оброблений овес. Найкраще його придбати в тих, хто вирощує овес вдома. Або ж в господарствах, які вирощують його без використання пестицидів та хімікатів.

фото hozyain.by

Перший рецепт

Промити 1 склянку вівса і залити його 3 літрами холодної води. Потім на вогні довести суміш до температури 80 С. А тоді — в духовці за температури 150 С томити протягом 2 годин. Напій охолодити, процідити. Вживати вранці та ввечері за півгодини до їжі по 2⁄3 склянки.

Другий рецепт

Овес подрібнити й висипати в термос, заливши 1 л окропу. Настояти цей напій протягом 12 годин. Приймати так само, як і у першому рецепті.

Під час лікування відварами з вівса, треба слідкувати й за харчуванням — трохи дотримуватися дієти. Не вживати жирних продуктів, алкоголю, гострої та смаженої їжі, щоб печінка відпочила і трохи “підлікувалася”.

Ті, хто спробував цей метод, говорять, що відвар з вівса ефективний, якщо лікування проводити не менше трьох місяців. Це рецепти, за які печінка скаже «спасибі». Але не забувайте, що стан свого здоров’я треба контролювати постійно, тому перед вживанням відвару, проконсультуйтеся з лікарем. Будьте здорові!