Вирощуйте розмарин у себе на вікні! Покрокова інструкція

449

Розмарин – універсальна рослина. Вона широко використовується в медицині як антисептик й прискорювач обміну речовин. Олія розмарину входить до складу багатьох косметичних засобів й використовується як приправа до овочів, м’яса, риби, салатів, макаронів й напоїв в кулінарії. Вражає, чи не так?

Тому, ми вирішили знайти інформацію: як виростити розмарин у домашніх умовах? Тим, хто вирішив посадити розмарин в горщику у себе вдома, буде корисно таке покрокове керівництво.

фото zinoti.lt

1. Перше, що вам знадобиться, це пачка свіжого розмарину, яку можна купити в будь-якому магазині. Ретельно вибирайте, тому що найкраще проростають свіжі зелені гілочки.

2. Вибравши найкрасивішу гілочку, обережно видаліть листочки знизу. Потім, кінець гілочки слід обробити будь-яким стимулятором вкорінення. Ви можете знайти його у квітковому магазині. Надріз гілки потрібно присипати товченим активованим вугіллям.

фото zinoti.lt

3. Виконавши все перераховане вище, занурте гілочку у воду. Для цього спочатку розчиніть 1 таблетку активованого вугілля у склянці з дощовою або талою водою.

4. Потім щільно накрийте розмарин пакетом. Тепер ви можете поставити склянку в тепле місце, але без прямих сонячних променів.

5. Тепер починається найскладніший етап. Запасаємося терпінням й чекаємо близько 2,5 тижнів, поки з’являтися перші корінці. У цей час, кожні три дні міняємо воду, не забуваючи додавати до неї активоване вугілля.

6. Як тільки коріння відросте на 2-4 см – рослина готове до посадки в горщик. Використовуйте універсальний ґрунт, розведений піском у співвідношенні: 3 частини ґрунту на 1 частину піску.

фото zinoti.lt

7. Збирати врожай розмарину можна буде через рік, а за три роки кущ досягне досить пристойних розмірів.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем