Візьміть лаврове листя та спробуйте цей старий трюк. Ви відразу відчуєте ефект!

3706

Ароматне лаврове листя — спеція, що використовується тисячі років.

Його використовують як у кулінарії, так і в косметиці. Наприклад, мило Алеппо відоме як цілюще натуральне мило з оливкової олії та лаврового листя, що було придумано ще 2500 років. до нашої ери.

Крім того, стародавні греки вважали лавр не тільки священною рослиною бога Аполлона, а й символом перемоги, слави та успіху.

Чи знаєте ви, чому вдома завжди слід мати лавровий лист?

Його можна використовувати не тільки як спецію. Лаврове листя можна просто запалити та перетворити у своєрідний ладан.

Проста процедура, що повна користі для навколишнього середовища та організму. Далі в цій статті ви також можете дізнатися, як спалити лавровий лист та в чому його користь.

Попередження: Перш ніж спалювати лавровий лист, вживіть усіх можливих заходів безпеки, щоб зробити всю процедуру надзвичайно безпечною — виконайте її у відповідному контейнері, щоб уникнути пожежі. Зберігайте листя в недоступному для дітей, тварин та інших домашніх тварин місці.

Ефекти спалювання лаврового листя, згадані тут, не є ліками проти деяких специфічних недуг. Якщо ви сумніваєтесь у придатності спалювання цих лаврових листів, зверніться до лікаря.

Як правильно спалити лаврове листя

Для спалювання лаврового листа не потрібні спеціальні інструменти.

Ви повинні бути дуже обережними, щоб не переборщити з надмірною кількістю і не вдихнути занадто багато запаху — це справді дуже ароматний ладан. Рекомендуємо максимум уваги!

Вам просто знадобиться глиняний горщик чи каструля, кілька сухих лаврових листів, запальничка або сірники.

Як тільки лаврове листя загоріться, покладіть його до миски та пройдіться по кімнаті — вона буде випромінювати сильний запах диму.

Майте на увазі, що лаврове листя згорає дуже швидко, тому поспішайте.

Щоб вони не згоріли так швидко і щоб ви могли розповсюдити запах у всіх куточках вашої квартири, ви можете зібрати кілька сухих лаврових листів, перев’язаних ниткою або бавовняною ниткою. Але не перестарайтеся з кількістю, оскільки запах може бути надто інтенсивним.

Якщо хочете, ви можете додати розмарин до пучка лаврового листя, що додає солодкуватих відтінків, а також посилює ефект лаврового листа.

Переваги

Зменшує тривогу та стрес

Спалювання лаврового листа в домашніх умовах зменшує тривогу та стрес!

Фактично, лаврове листя виділяє ліналоол, активний інгредієнт, який має заспокійливу дію.

Зменшує розумову втому

Ви повернулися додому після напруженого робочого тижня? Немає кращого способу розпочати вихідні, ніж вдихнути ладан лаврового листа та поширити його аромат вдома.

Лавровий лист також містить цинеол та алеміцин, дві речовини, які зменшують почуття втоми, надають ясність розуму та підвищують пильність.

Щоб максимізувати ефект, ви можете рознести трохи цього аромату у ванній кімнаті, перш ніж йти в гарячу ванну або душ.

Це допоможе вам краще дихати

Закладений ніс або біль у горлі від застуди? Тут вам теж допоможе лаврове листя!

Замість того, щоб лавровий лист спалювати, ви можете покласти його на склянку води на ніч. Потім помістіть рідину в дифузор, який буде розсіювати аромат, зберігаючи його властивості.

Домашні парфуми

Спалювання лаврового листа в домашніх умовах працює краще, ніж дорогий освіжувач повітря!

Лавр має злегка різкий, але досить приємний аромат. Після згоряння ці парфуми поширюються по повітрю, маскують інші запахи та зберігаються досить довго.

Ви повинні добре розносити ладан у приміщенні та уникати сильного полум’я, яке може посилити запах горіння.

Лаврове листя відлякує мух та комарів

Запах лаврового листя — це неприємний запах для комарів, мух та інших летючих комах. Лаврове листя також відмінно підходить для боротьби з міллю, що атакує їжу на кухні.

Поділіться коментарем