Всупереч усьому, цей безпритульний кіт пробрався до зоопарку і подружився з риссю

951

Здається, не має значення, до якого виду тварин ви належите, адже дружба часто непередбачувана. Ми наводили вже багато прикладів міжвидової дружби, і ці двоє — черговий з них.

Безпритульна кішка пробралася до зоопарку. Вона була голодна і самотня, і їй пощастило натрапити на таку необхідну їжу і воду.

Єдина заковика полягала в тому, що їжа та вода належали набагато більшій європейській рисі. Виявляється, кіт отримав набагато більше, ніж спочатку розраховував, разом з новим кращим другом.

“Здається, що кішка потребує рись так само сильно, як і вона її”. Люди пояснюють, що кішка вважає рись своєю матір’ю.

Це пов’язано з тим, що вона була ще кошеням, коли почалася ця незвичайна дружба. Побачивши цю унікальну дружбу, зоопарк взяв кішку до себе, щоб вони могли жити разом, як вони й живуть дотепер.

Рись вважається кішкою середнього розміру і приблизно вдвічі більша за домашню. Рись широко відома як кішка-одинак, яка полює вночі, щоб не бути поміченою.

Ці надзвичайно вправні мисливці можуть помітити мишу з відстані 76 метрів. Очевидно, що рись також має слабкість до інших істот, які потребують допомоги.

Хоча відомо, що рисі полюють на таких великих тварин, як олені, птахи та інші дрібні ссавці, їхньою основною здобиччю є зайці-русаки, які складають близько 90% їхнього раціону.

На рись часто полюють через її розкішну шубу. Купуючи шуби, шарфи та інші аксесуари, ви відіграєте певну роль у вбивстві цих чудових, люблячих створінь. Будьте добрішими до тварин — штучне хутро набагато крутіше!

Ось ще одне чарівне відео, де вони граються та чистять одне одного:

Піренейська рись — найбільш зникомий вид котячих у світі. Нелегальне полювання, дорожньо-транспортні пригоди, знищення середовища існування та нестача здобичі — це лише деякі з загроз, які поставили іберійську рись на межу вимирання.

Завдяки програмам реінтродукції та вдосконаленим природоохоронним заходам чисельність рисі збільшилася до трохи понад 400 особин, але Всесвітня спілка охорони природи (ICUN) все ще відносить її до видів, що перебувають під загрозою зникнення.

Рисі мають природні снігоступи для ніг, на відміну від пуми або інших диких котів, рисі не занурюються в сніг. Вони мають довгі круглі лапи з великим пальцем, поставленим під широким кутом. Це допомагає їм розподіляти свою вагу і дозволяє залишатися на поверхні снігу, що, своєю чергою, полегшує полювання в глибокому снігу на великій висоті.

Хіба вони не чарівні?

Їх буває дуже важко помітити. В основному це пов’язано з тим, що вони ведуть переважно нічний спосіб життя. Рись проводить більшу частину дня, сплячи в печерах, ущелинах скель та в кущах. У період розмноження вони також дуже голосисті, вони можуть видавати цілий ряд звуків від шипіння до гарчання і хрюкання. Як і звичайні домашні коти, рисі також муркочуть, і часто мати муркоче своїм кошенятам.

Поділіться коментарем