Я збираю старі пакетики чаю, щоб закопати їх у землю. 8 цікавих способів використання старих пакетиків

63

Я часто п’ю вечорами чай. Мені завжди подобається ритуал, коли я можу взяти чайник, покласти до чашки пакетик смачного чаю та залити його гарячою водою. Більшість людей, зазвичай, відразу ж викидають використаний пакетик. Однак, ви більше ніколи цього не зробите, розуміючи, що старий пакетик з чаєм допоможе квітам бути бездоганними. Крім того, є й інші корисні способи використання. Я просто хочу поділитися з вами цими порадами!

1.

Візьміть використаний пакетик чорного чаю та промийте його холодною водою. Це вам допоможе спекотного літнього дня. У складі чаю є танін, який допомагає шкірі легко заживати та надає тривале та охолодження.

2.

Дубильні речовини в чорному чаї також можуть допомогти зменшити втомлені та роздуті мішки під очима. Наступного разу, коли ви вип’єте чашку чаю, не викидайте пакетик чаю. Покладіть його до миски та поставте на кілька днів до холодильника. Коли ви думаєте, що пора спробувати розслабити втомлені очі, просто дістаньте пакетики та покладіть їх, немов компрес на очі.

3.

Крім того, ті самі пакетики чаю, що ви тримаєте в холодильнику, чудово використовувати, якщо ви обпеклися.

4.

Чи знали ви, що зелений чай містить антиоксиданти, що можуть запобігти утворенню бородавок? Візьміть використаний пакетик чаю та, коли він охолоне, покладіть його на бородавку. Через 15 хвилин вийміть його та замініть новим. Залиште на бородавці ще на 15 хвилин. Використовуйте протягом декількох днів, і ви нарешті побачите, як бородавки просто опадають.

5.

Подобається це нам чи ні, ми всі маємо більш-менш помітний запах поту. І якщо ви використовуєте одне взуття частіше за інших, існує ризик того, що вони почнуть видавати неприємний запах. Рішення просте — використовуйте пакетик для чаю. Сухі пакетики чаю фантастично видаляють запахи.

6.

Якщо ви любите садівництво, ніколи не викидайте використані пакетики чаю! Танін у чаї знижує pH ґрунту, а нижчий pH заважає грибкам рости навколо коренів рослини. Тож якщо ви садите щось нове у своєму саду, покладіть пакетик чаю (або чайне листя) у ґрунт поруч із корінням, а потім просто почекайте чудового результату, який здивує щедрим урожаєм

7.

Чи залишаєте ви посуд у воді через застарілі плями? Вам буде їх легше подолати, якщо ви покладете до води використані пакетики чаю! Плями буде набагато легше вивести.

8.

Дзеркало у ванній ніколи не блищить? Використання пакетиків чаю значно полегшить досягнення бажаного результату. Принесіть чашку чаю. Дайте йому охолонути, а потім просто змочіть тканину, зануривши її до чаю та протріть дзеркало.

9.

Різали цибулю? Чи може, готували їжу, яка дуже сильно пахне? Вимийте руки, використовуючи відвар чайного пакетика. Це не тільки допомагає усунути запах поту з взуття, але й дуже ефективно вбирає неприємний запах рук.

Відомо, що в чаї багато корисних інгредієнтів з антиоксидантами, але я не знала раніше, що чайні пакетики можуть так допомогти! Не соромтеся поділитися з друзями, якщо ви теж хочете спробувати!

Поділіться коментарем