Як правильно варити яйця, щоб зберегти всі їх добрі якості?

257

Однією з найкорисніших звичок, яку мені вдалося ввести в повсякденне життя сім’ї — це їсти варені яйця на сніданок. Але як варити яйця, щоб зберегти їх максимально корисні властивості, я дізнався зовсім недавно.

Не секрет, що під час термічної обробки продукт втрачає свою харчову, вітамінну, та, іноді, навіть смакову цінність. Яйця — не виняток. Щоб правильно зварити яйця, мені довелося відмовитися від звичного приготування!

Як приготувати яйця на сніданок?

Щоб отримати здорове та поживне яйце на сніданок, налийте до каструлі холодну воду. Покладіть до неї кілька яєць. Поставте каструлю на сильний вогонь, доведіть до кипіння з водою.

Тепер готуйтеся до найважливішої частини!

Як тільки вода закипить, вимкніть вогонь та накрийте каструлю кришкою. Остання буде утримувати тепло всередині, що дозволить яйцям продовжувати готування. Через 3 хвилини яйця стануть м’якими, через 6 хвилин майже готові, через 14 хвилин — вони стануть твердими.

Чудовий сніданок

Щоб добре відокремити шкаралупу від яйця, рекомендується під час кипіння додати до води 0,5 чайної ложки солі. Коли яйця вже готові, вийміть їх з гарячої води та залийте холодною. Після того, як вони охолонуть, їх можна очищати від шкарлупи.

Отже, якщо відварити яйця не в окропі, а поступово знижуючи температуру, вони збережуть всі харчові властивості та вітаміни. Крім того, на смак вони відрізняються від класично варених яєць. Смак стає інтенсивнішим.

Щоб варити яйця таким чином, не потрібно більше часу. Але насправді слід бути обережнішими. Головне — встигнути помітити момент приготування та вчасно вимкнути вогонь.

Чому ви надаєте перевагу на сніданок?

Поділіться коментарем