Як реагувати на того, хто фліртує з вашим партнером, згідно з психологією

45659

Що може бути прекрасніше, ніж зустріти людину своєї мрії й закохатися? Можливо, у вас це було кохання з першого погляду. Але що, якщо хтось інший відчуває той самий потяг і фліртує з вашим партнером?

Не можна заперечувати, що люди є сексуально орієнтованими істотами. Якби це було не так, людська раса вимерла б на самому початку. Однак саме зрілі люди вміють контролювати свою сексуальність і бути вірними своїм партнерам.

flirts with your partner

Чи завжди люди були вірні одній парі?

Антропологи та психологи не впевнені, що люди завжди були моногамними. Дослідження показують, що наші найдавніші предки, ймовірно, практикували серійну полігамію. Однак експерти відзначають, що люди все ж таки тяжіють до ексклюзивних стосунків лише між двома партнерами.

Це не охоплює сексуальні контакти, які знаходяться поза межами довготривалих стосунків. Також не передбачені випадки, коли люди мають іншого партнера після смерті близької людини. Загалом це нормально — хотіти, щоб ваша друга половинка належала тільки вам.

Пам’ятаєте, як у молодших класах школи всі відточували навички флірту? Згідно з дослідженнями людських стосунків, флірт вмонтований у наш мозок. Наука класифікує це як первинну функцію, яка говорить потенційним партнерам, що ми зацікавлені, подібно до шлюбного ритуалу.

Подумайте, як ви привернули увагу своєї другої половинки? Ви, напевно, побачили один одного з іншого боку кімнати, посміхнулися і почали злегка фліртувати. Те, що ваша друга половинка зайнята, не заважає іншим дивитися і фліртувати.

Це факт життя: ви зіткнетеся принаймні з однією людиною, яка фліртує з вашою половинкою. Хоча це неминуче, ключовим моментом є те, як ви до цього ставитеся. Якщо це відбувається часто, і ваша половинка фліртує з кимось, і це відбувається часто, ваші стосунки можуть бути в небезпеці.

Як реагувати, коли хтось фліртує з вашим партнером

Деяким людям неприємно безсоромно фліртувати з людьми, які явно з кимось іншим. Як ви можете впоратися з цими ситуаціями, не виглядаючи при цьому зеленооким монстром? Ось кілька корисних способів, як реагувати, коли хтось фліртує з вашим партнером.

Психологи відзначають, що флірт в Інтернеті також зростає. Тому майте це на увазі, коли будете читати ці пункти.

Оцініть ситуацію

Уявіть собі такий сценарій: ви проводите вечір у місті зі своєю другою половинкою і помічаєте, що хтось явно фліртує з нею. Це трапляється з усіма в певний час у романтичних стосунках. Перш ніж втратити самовладання і зробити якусь дурницю, переведіть подих і оцініть те, що відбувається.

По-перше, чи був той, хто стріляв очима в вашого партнера, незнайомцем? На переповненому танцмайданчику або у жвавому ресторані може бути неможливо зрозуміти, чи є люди “парою”. Цей незнайомець побачив те, що побачили ви, коли вперше зустріли свою половинку, і зробив те, що є природним.

Якщо це хтось, кого ви навіть не знаєте, це, ймовірно, нешкідлива помилка, яку ви можете проігнорувати. Це була проста, кокетлива усмішка або легке підморгування? Намагайтеся не піднімати галас через щось, якщо людина не хотіла заподіяти шкоди. Поки ваш партнер не відповідає на флірт тим же, вам не варто хвилюватися.

Якщо це допоможе вам відчути себе трохи краще, станьте ближче до партнера, візьміть його за руку і посміхніться. Потім ви можете швидко і ввічливо посміхнутися людині, яка фліртує з вашим партнером. Більшість людей з будь-якими докорами сумління відійдуть і пофліртують з кимось іншим.

Як реагує ваш партнер?

Ось де маленьке невинне підморгування або кокетлива посмішка стають складними. Чи бачив ваш партнер людину, яка фліртувала з іншого кінця кімнати? Було б важче не помітити, якби флірт відбувався віч-на-віч, і він був перед вами.

Намагайтеся зберігати спокій і спостерігайте за реакцією партнера. Якщо ви перебуваєте в люблячих і вірних стосунках, ваш партнер проігнорує це. Коли це стосується особистого життя, очікуйте, що він скаже: “Вибач, я зайнятий”.

Оскільки ваш партнер не відповів вам взаємністю, ви не хочете перекладати провину на нього. Покладіть провину на того, хто флірував. Людина, яка вас любить, не буде задовольнятися кокетливими пропозиціями від інших.

Шукайте людину, яка несвідомо фліртує з вашим партнером, щоб швидко піти. Спишіть це на те, що ви перебуваєте з милою, привабливою людиною. Відпустіть ситуацію й насолоджуйтеся рештою вашого романтичного часу разом.

Коли флірт триває

Припустимо, ви помітили, що хтось фліртує з вашим партнером, а він не сприймає ваші явні натяки. Що робити, якщо безсоромний флірт не припиняється, і це ставить вас і вашого партнера в незручне становище? Ще більш неприємно стає, коли ви бачите, що людина загнала вашу другу половинку в кут, поки ви були в іншому кінці кімнати.

Це ті випадки, коли настав час втрутитися, щоб розрядити ситуацію. Ви можете втрутитися, не підвищуючи голосу і не ризикуючи своєю гідністю. Підійдіть до свого партнера, обійміть його і представтеся людині, що фліртує з ним.

Зробіть хороший зоровий контакт з людиною і рішуче посміхніться. Ви також можете запитати: “Ми раніше зустрічалися?”. Залишайтеся поруч з партнером і зачекайте, поки кривдник не піде своєю дорогою. Якщо тільки ця людина не має ніякої порядності, це має бути все втручання, яке вам потрібно.

Будьте більш людяними, коли хтось фліртує з вашим партнером

Коли ви закохані в когось, важко спостерігати, як хтось фліртує з вашим партнером. Якщо ви зберігаєте холоднокровність і раціоналізуєте ситуацію, ви берете високу дорогу. Це показує, що ви впевнені в собі та своїх стосунках.

Останнє, що ви хочете зробити, — це влаштувати велику сцену. Це не тільки змусить вас мати поганий вигляд, але й буде великим збентеженням для вашої другої половинки. Будьте людяними і зберігайте свою гідність.

Коли настає час для конфронтації

Одна справа, коли з вашим партнером фліртує зовсім незнайома людина, але зовсім інша, коли це хтось, кого ви знаєте. Усвідомте, що деякі люди фліртують від природи і не бажають вам зла. Навіть у цьому випадку ви маєте право сказати, що ви будете терпіти, а що ні.

Вам набридло перебувати в групі, де починає фліртувати одна й та сами людина, яка фліртує з вашим партнером? Після того, як ви спробували все, щоб показати, що його залицяння небажані, прийшов час висловити свою думку. Французи називають це “en tete a tete”, що означає протистояння віч-на-віч.

Будьте певні, що до цього зазвичай не доходить у розсудливих людей. Однак деякі люди за своєю природою настільки кокетливі, що навіть не усвідомлюють, що вони роблять. Для тих, хто діє навмисно, — конфронтація.

Те, як ви проведете цю розмову, має вирішальне значення. Ви хочете зробити це так, щоб вона не виглядала ворожою. Проте ви повинні донести свою думку до людини, яка фліртує з вашим партнером. Вибирайте слова мудро, спокійно і без вибачень. Встановіть тверді межі!

Більшість незнайомців підуть, щойно ви представитеся другою половинкою вашого партнера. Ситуація ускладнюється, якщо фліртуючий злочинець — друг або член сім’ї. Якщо друг або член сім’ї має нахабство фліртувати з вашим партнером, він, мабуть, не має до вас жодної поваги.

Що говорити

Якщо вам потрібно протистояти комусь за його образливий флірт з вашою половинкою, робіть це, коли ви спокійні. Розмова в запалі, швидше за все, швидко зійде нанівець. Коли у вас буде час розібратися в ситуації й поговорити зі своїм партнером, ви можете попросити фліртувальника трохи поговорити.

Не варто обговорювати це при людях. Якщо потрібно, ви можете привести свого партнера для підтримки. Будьте твердими, ввічливими, але прямими щодо того, як ви ставитеся до ситуації, що склалася.

Скажіть людині, що ви хотіли звернути її увагу на те, що вас турбує. Потім скажіть прямо: “Я знаю, що ти любиш фліртувати та, можливо, не маєш на увазі нічого поганого. Однак ти знаєш, що мій партнер зі мною і не шукає нікого іншого”.

“Коли ти фліртуєш, ми обоє почуваємося незручно і відчуваємо неповагу. Я ціную наші стосунки, але така поведінка має припинитися. Якщо ні, нам доведеться розійтися, поки ти не навчишся поважати наші бажання”.

Ви не можете бути більш чесними та прямими, ніж це. Ви дали кривднику достатньо місця, щоб перепросити й зробити необхідні зміни. Якщо це друг або родич, ви визнали, що цінуєте їхні стосунки, і з ними все буде добре, коли вони припинять свою образливу поведінку.

Глухий кут

Якщо ви маєте справу з нарцисом або соціопатичною людиною, ваша розмова може розбитися об глухий кут. Якщо поведінка продовжується, будьте вірні своєму слову і розірвіть зв’язки з кривдником. Якщо він настільки тупий і неповажний, вам не потрібні стосунки з ним у будь-якому випадку.

Останні думки про те, як поводитися з людиною, яка фліртує з вашим партнером

Флірт — це природна частина людського потягу. Хоча більшість фліртів можуть бути нешкідливими, може настати момент, коли ви повинні висловитися. Робіть це, зберігаючи свою гідність і повагу до партнера, якого ви кохаєте.

Поділіться коментарем