Як стати справжнім чарівником — інструкція для дорослих дітей

333
Як стати справжнім чарівником — інструкція для дорослих дітей

У кожній дорослій людині з дитинства живе одне невирішене питання — як стати справжнім чарівником. Адже той, хто вміє виправляти своє життя і життя близьких людей у кращу сторону — справжній чарівник. Ми наведемо вам дивовижний список правил. Ця інструкція для дорослих дітей допоможе вам поліпшити долю.

фото web-eden.ru

Життя досить дивна штука і дана людям для того, щоб вони чогось навчилися. Кому-то все дається досить легко. Це трапляється тому, що ці люди інтуїтивно взяли ті правила, за якими будуватиметься гармонія життя.

Розштовхуючи один одного ліктями, щоб зробити своє життя кращим — не найкращий шлях. Навіть якщо ви доберетеся до вершини, ззаду залишиться шлейф ненависті, яку ви викликали.

фото narvii.com

Уявіть собі ситуацію, яка траплялася з кожним з вас. День був замалий, все йде шкереберть, настрій ні до біса. І раптом зовсім випадково вам хтось посміхнувся. Або надав невелику допомогу, підтримав при виході з транспорту, допоміг підняти річ, яка впала, передав чашку кави. І настрій, яке було гірше нікуди — несподівано стає краще.

Це відбувається тому, що ви зустріли чарівника. Він не прилетів на блакитному вертольоті з казки. Він просто прийшов з сусідньої вулиці, на якій живе і зробив ваше життя трішки краще. Можливо, ця людина сама не здогадується, що він чарівник. Він просто допомагає, тому що не може жити по іншому.

фото pinimg.com

Згадайте скільки разів ви допомагали своїм близьким тільки тому, що хотіли допомогти, без будь-якої вигоди для себе. Перекопали у батьків грядку на городі, зробили з маленькою донькою домашнє завдання, нагодували бездомного кошеняти. Вам було приємно, що в них піднявся настрій, тому що ви їх полюбляєте. Вони ваші рідні. Але є люди, які допомагають абсолютно незнайомим людям лише тому, що по іншому не можуть жити.

Як стати справжнім чарівником — інструкція для дорослих дітей

фото scorp12on.narod.ru

Вигода? Ні. Просто трохи доброти. Ви теж зможете стати чарівником, який допомагає просто так. Запускаючи в цей світ доброту — ви творите справжнісіньке диво.

Є, звичайно, люди, які доброту приймають за слабкість і починають користуватися цим. Значить це не ті люди, з якими потрібно спілкуватися. Потрібно вміти прибирати зі свого життя людей, які руйнують її.

Найбільше диво — це посмішка

фото pinimg.com

Посміхніться тим, хто навколо. Ви з подивом побачите, як у відповідь розгладжуються похмурі обличчя. Вам вийшло трохи поліпшити комусь настрій? Значить, ви зробили велике диво — адже людина, у якого піднявся настрій, теж комусь посміхнеться і комусь допоможе.

Ви створили диво — і світ став трохи добрішим. Вам це обов’язково повернеться сторицею.

Сподіваємося, що ця інструкція для дорослих дітей допоможе вам. І на питання — як стати справжнім чарівником — ви можете легко відповісти, що чудеса творити зовсім не складно.

Поділіться коментарем