Як вдячність допомагає залучити достаток

212

З давніх-давен мудрецям був відомий спосіб, зробити невдачливу людину щасливою і безнапасною. Вони радили щодня знаходити 10 подій у своєму житті, за які можна подякувати Творцеві, і щиро це робити. Навіть за найпростіші речі: за те, що дихаєте, маєте можливість ходити, бачити красу квітів та ранковий схід, чути сміх дітей та їсти смачну їжу. І життя цієї людини кардинально змінювалося.

Подяка має чудові властивості: вона здатна залучити до будинку достаток, ненависну роботу перетворити на задоволення, безлад зробити затишком, пояснити всі незрозумілі події в житті та залучити спокій і світ у душі людей, який би хаос не оточував їх зовні.

Подяка приваблює добру долю

Щоб усвідомити, що насправді ви щасливі, потрібно постаратися подивитися на своє життя збоку, очима стороннього спостерігача. Прийміть все добре, що в ній трапляється щодня – маленькі радості, добрих друзів, невеликі перемоги та звершення. І як тільки ви почнете їх помічати та відчувати подяку, вони почнуть рости та примножуватися.

Чому так важливо дякувати?

Дякуйте за все, що просите, навіть якщо не отримуєте бажаного. Адже ви не знаєте причини, через які вам це бажане не дається. Наприклад, усім відомі випадки, коли люди застрягли в ліфті або заторі та запізнювалися на літак, який потім терпів аварію; або коли зламана нога завадила поїхати на тропічний острів, а на нього обрушилося цунамі.

Как благодарность помогает привлечь изобилие

Багато хто питає: «А кому потрібна ця подяка, адже я невір?» Слова щирої вдячності не потрібні Всесвіту або Творцю, особливо якщо ви в них не вірите; вони потрібні саме вам. Вдячність пробуджує в людині позитивні емоції, які притягують до її життя те, що вона хоче.

Мріючи про щось, але не маючи цього, люди починають відчувати незадоволеність, сумніви в тому, що це колись станеться, заздрість та недоброзичливість до тих, хто це вже має. Постійні думки про те, що чогось не вистачає, не дає змоги залучати в життя нові радісні події, оскільки власна негативна енергія їх блокує. Але людський розум здатний на чудеса. Фокусуючись на бажаному і відчуваючи позитивні почуття, він домагається того, що думки та емоції приходять у згоду і цим відкриває потоки достатку.

Як навчитися бути вдячним?

Намагайтеся заздалегідь подякувати за те, що маєте якесь сильне бажання і можливість зосередитись на тому, що хочете. Якщо ви дуже раціональна людина і вам складно зробити це по-справжньому, то постарайтеся бути вдячним за те, що зараз маєте, або те, що відбувається. Потрібно розкрити, пробудити в собі цю емоцію, тоді ви дасте можливість доступу до вас енергії достатку.

У цьому вам можуть допомогти найпростіші речі:

  • перед сном згадайте про те, за що можете сказати дякую: сім’ю, друзів, погоду, новий ноутбук, жарт колеги, смачну вечерю;
  • вранці подякуйте за можливість розплющити очі та побачити новий день;
  • складіть список того, за що особливо вдячні та додайте до нього нові пункти;
  • створіть стенд подяки – прикріпіть до нього фото найкращих друзів, місць відпочинку, подій, свят, де ви були щасливі;
  • вголос або подумки дякуйте за будь-яку дрібницю, склянку води або знайдену гривню, і це перетворить вас на магніт для добрих подій;
  • якщо відбувається негативна подія, подумайте, для чого вона сталася, і подякуйте за те, що вона, можливо, захистила вас від іще більших бід.

Звільніться від вантажу минулих образ та неприємностей. Перестаньте постійно прокручувати їх у ваших думках. Відпустіть і залиште все позаду, інакше ноша того, що вже сталося, так і висітиме на ваших плечах і заважатиме всьому новому. Якщо минулі почуття та думки все ще з вами, то вони стають реальністю в сьогоденні та блокують майбутнє.

Часто люди, навіть знайшовши шлях до достатку та щастя, настільки захаращують його страхами та сумнівами, що просто не можуть до нього увійти. Вибачте всім і відпустіть минуле, зосередьтеся на новому дні та дозвольте всьому, що має статися, статися.

Поділіться коментарем