Як заморозити хліб, щоб він згодом зберіг свою м’якість та свіжість?

61

Смак свіжоспеченого хліба просто ідеальний. Сніданок з ним найсмачніший. Однак, хліб буває свіжим та хрустким досить недовгий час. На жаль, він перестає бути таким, через кілька годин після випікання. Більшість людей вважає, що стан свіжості не можна повернути. Однак, одна жінка виявила, що цю проблему можна вирішити. Навіть заморожений хліб може залишатися свіжим та хрустким.

Одне, що потрібно зробити перед заморожуванням хліба — це порізати його на шматки. Це слід зробити протягом 24 годин після виймання хліба з духовки чи придбання його в магазині.

Потім треба підібрати місткість, що поміститься до морозильної камери, щоб на неї можна було покласти нарізані скибочки хліба.

Нарешті, треба помістити блюдо з хлібом до морозильної камери та залишити там до повного заморожування.

Хліб залишиться свіжим і якісним

Потім скибочки хліба виймають і поміщають до поліетиленових пакетів, які можна закрити. Важливо, щоб до хліба не потрапляло повітря.

Потім пакети з хлібом знову кладуть до морозильної камери та дістають за потребою.

Повірте, коли ви спробуєте цей хліб, ви будете вражені тим, наскільки він свіжий. Якщо ви будете використовувати цей метод — вам більше не доведеться турбуватися про те, чи залишиться хліб хорошим!

Насолоджуйтесь хрустким, свіжим хлібом аж до останньої скибочки.

Поділіться цією порадою з іншими. Вони будуть вам за це вдячні.

Поділіться коментарем