Як зцілити своє тіло в залежності від знаку Зодіаку

4351

Здавна лікарі використовували енергію Всесвіту для того, щоб краще допомагати своїм пацієнтам та посилювати свої навички. Хоч у наші дні подібне ніхто не практикує, ми все ж таки можемо використовувати стародавні практики, щоб навчитися чогось нового. Згідно з астрологією, кожен знак Зодіаку відповідає за певну частину тіла, і якщо з цією частиною є проблеми, їх можна вирішити, правильно спрямувавши енергію.

Овен

Частина тіла: Овен управляє головою, волоссям та обличчям.

Енергія: Енергія Овна пов’язана з лідерством, амбіціями та самовизначенням. Також вона керує такими емоціями як гнів, впевненість та сміливість.

Дисбаланс: Дисбаланс енергії Овна може виявлятися у вигляді головного болю, низької самооцінки та нежиті. Також на дисбаланс можуть вказувати проблеми зі шкірою, такі як прищі, екзема і висип, а також випадання волосся.

Лікування: цей знак Зодіаку уособлює те, що потрібно вміти за себе постояти й жити так, як хочеться. Якщо останнім часом ви ховалися в тіні або надто часто прислухалися до свого его, настав час повернути баланс. Можливо, вам варто припинити себе накручувати, трохи пригальмувати та звернути увагу на навколишній світ.

Телець

Частина тіла: Телець керує шиєю, горлом, щитоподібною залозою, мигдаликами та верхньою частиною спини.

Енергія: Енергія Тельця полягає у сталості та стабільності. Вона керує матеріальним та фізичним майном, а також почуттям безпеки та впевненості в собі.

Дисбаланс: Дисбаланс енергії Тельця проявляється у вигляді болю у шиї чи горлі, хрипкого голосу чи болю у верхній частині спини. Також у представників цього знака може з’явитися відчуття, що вони заплуталися, чи страх позбутися чогось.

Лікування: Для Тельців важлива практичність, адже вона допомагає їм зберегти стабільність та організованість у житті. Якщо ви не відчуваєте стабільності або вам здається, що ви опинилися в якійсь петлі, то, можливо, вам варто звернути увагу на своє горло та шию. Спробуйте носити сині кристали, займатися співом або внести зміни до свого оточення.

Близнюки

Частина тіла: мозок, думки, міміка.

Енергія: Близнюки висловлюють себе та організовують свої думки таким чином, щоб вони були зрозумілі іншим людям. Представники цього знаку Зодіаку – чудові співрозмовники, письменники та промовці.

Дисбаланс: Під час енергетичного дисбалансу у Близнюків виникають безладні думки, що збивають з пантелику. Також дисбаланс може змусити їх розпускати плітки та говорити щось, зовсім не подумавши.

Лікування: Найбільш ефективними способами є медитація та ведення щоденника. Це допомагає зберегти свідомість у спокійному стані та позбутися нав’язливих повторюваних думок.

Рак

Частина тіла: грудна клітка, груди та область серця.

Енергія: Енергія Рака спрямована на те, щоб вільно висловлювати свої емоції та почуття. Також ця енергія сповнює вас співчуттям, викликаючи бажання допомагати іншим.

Дисбаланс: Дисбаланс енергії Рака проявляється у відчутті розгубленості, неконтрольованих емоціях, виснаженні, дратівливості та бажанні бути на самоті. Також часто зустрічаються такі проблеми як кашель, біль у грудях та «заїдання» емоційних проблем.

Лікування: у такому випадку будуть корисні дихальні вправи, фізична активність та прогулянки на свіжому повітрі. Також ви можете відчути себе краще, допомагаючи іншим.

Лев

Частина тіла: серце та верхня частина спини.

Енергія: Леви завжди залишаються вірними самим собі, і їхня енергія проявляється у впевненості, гордості та прагненні висловлювати себе так, як їм того хочеться.

Дисбаланс: Дисбаланс енергії Лева проявляється у вигляді проблем із серцем, емоційної недоступності, низької самооцінки, сором’язливості чи зацикленості на страхах.

Лікування: Розв’язати цю проблему можна за допомогою творчості. Живопис, поезія, музика, театр – безліч варіантів. Йога допоможе розкрити область серця, так само як і розмови про свої почуття з близькими людьми.

Діва

Частина тіла: живіт та шлунково-кишковий тракт.

Енергія: Діви вперті, стійкі та мотивують вас рухатися вперед попри труднощі. Їхня енергія дозволяє помічати навіть найнезначніші деталі в житті.

Дисбаланс: Дисбаланс енергії Діви може виявлятися у вигляді запорів, поганого травлення, постійних дієт та харчових розладів. Також можлива нав’язлива поведінка та впертість.

Лікування: Дуже важливо, щоб ви навчилися не покладати на себе невиправдано високі очікування. Заспокойтеся і постарайтеся розібратися з думками, які вас останнім часом турбують. Щоб досягти умиротворення, займіться творчістю, спортом чи медитацією.

Терези

Частина тіла: нирки, сечовий міхур та поперек.

Енергія: Енергія Терезів полягає в особистих взаєминах, а також у розвитку разом з іншими людьми та з їх допомогою.

Дисбаланс: Дисбаланс виявляється або у бажанні ізолюватися від усіх, або в надто сильній залежності від інших. Також типові такі симптоми як інфекції сечового міхура, часте сечовипускання та біль у попереку.

Лікування: Вам необхідно навчитися йти на компроміс і думати про інших. Якщо, з іншого боку, ви надто сильно від когось залежите, то, можливо, настав час задуматися про незалежність і набратися власних сил.

Скорпіон

Частина тіла: статеві органи.

Енергія: Полягає у здатності трансформуватися та отримувати уроки з життєвого досвіду. Також енергія Скорпіона пов’язана з тим, щоб відкрити свою темну сторону та наповнити її світлом.

Дисбаланс: Дисбаланс енергії часто призводить до того, що кардинальні та раптові зміни збивають з пантелику. Також він може проявлятися у вигляді депресії, ЗПСШ та підвищеного або зниженого лібідо.

Лікування: Щоб збалансувати енергію Скорпіона, прийміть зміни та розберіться з темною стороною особистості. Медитація та тантра можуть вам у цьому допомогти. Проведіть час на березі моря чи озера. Це дозволить перезарядитися і позбутися емоційного вантажу.

Стрілець

Частина тіла: печінка та стегна.

Енергія: Енергія Стрільця полягає у бажанні вчити, вчитися та відкривати щось нове. Вони завжди готові вирушити в пригоду, яка дозволить їм краще зрозуміти життя та навколишній світ.

Дисбаланс: Дисбаланс енергії Стрільця проявляється у вигляді захворювань печінки, болю в ділянці стегон, неспокійного стану та зловживання чимось. З іншого боку, він може також виявитися в пасивності та небажанні розширити свій кругозір і зберігати неупереджене ставлення до чогось.

Лікування: Найкращий спосіб повернути баланс – вирушити в подорож і навчитися чогось нового, що дозволить розширити ваш кругозір. Також спробуйте заняття спортом або чимось, що вам абсолютно нетипово.

Козоріг

Частина тіла: зуби, кістки та коліна.

Енергія: Енергія Козорога полягає в тому, щоб робити все організовано та практично. Вона амбітна, мотивує домагатися задуманого і створювати.

Дисбаланс: Дисбаланс може виявлятися у вигляді перевтоми, проблем з колінами, карієсу або зубного болю. Він може призвести до того, що ви почнете на себе занадто сильний тиск і підете з головою в роботу, тільки щоб втекти від емоцій.

Лікування: Пригальмуйте, зробіть паузу і перегляньте свої цілі. Поміняйте свій графік, залишивши в ньому більше часу для відпочинку, а не роботи. Медитуйте, займайтеся йогою або заведіть щоденник – це також допоможе повернути баланс.

Водолій

Частина тіла: щиколотки та нервова система.

Енергія: Енергія Водолія оригінальна та еволюційна, вона дозволяє побачити загальну картину та залишатися гуманним.

Дисбаланс: Дисбаланс енергії Водолія може змусити вас відчути себе «шаленим ученим» і втратити зв’язок із реальним світом. Може виникнути біль у кісточці, відчуття тривоги та навіть панічна атака.

Лікування: Вкрай важливо, щоб ви продовжували працювати над втіленням своїх ідей, розуміли, як ваші творіння можуть вписатися в загальну картину та допомагали іншим, а не лише собі. Робіть те, що надихає та приносить задоволення. Оточіть себе однодумцями, які можуть навчити вас чогось корисного.

Риби

Частина тіла: стопи та шишкоподібна залоза.

Енергія: Енергія полягає у синхронізації своєї духовності, креативу та самовираження за допомогою мистецтва, музики та танцю.

Дисбаланс: Розсіяність може бути ознакою дисбалансу енергії Риб. Ви можете втратити зв’язок з оточенням, зациклюватися на собі та стати недовірливими. Також дисбаланс може призвести до того, що ви втратите зв’язок зі своєю духовною енергією та інтуїцією.

Лікування: Відновіть зв’язок зі своїм духовним початком за допомогою медитації та творчих занять. Спрямуйте енергію на щось продуктивне. Також вам можуть допомогти масаж стоп та рефлексотерапія.

Поділіться коментарем