Повернути волосся до життя — не таке вже нездійсненне завдання. Треба лише грамотно підійти до розв’язання питання. Зараз ви побачите, як звичайний «Пантенол» рятує волосся. Між нами — це найкращий бальзам та паличка-виручалочка!

Сьогодні ми продовжуємо тему застосування засобів не за прямим їх призначенням. І наразі мова піде про такий широко відомий протизапальний засіб, як “Пантенол”.

фото ck-magazine.ru

Вирушаючи до моря, аби врятуватись від палючих променів, ми зазвичай беремо з собою «Пантенол». Кращого засобу від опіків і придумати важко. Мабуть, настільки протизапальним та дезінфекційним ефектом не володіє жоден з аптечних препаратів.

Більшість із нас застосовує цей засіб виключно коли мова заходить про догляд за шкірою. І дарма! Мало кому відомо, що він є чудодійним бальзамом для пошкодженого волосся. Річ у тім що провітамін В5 синтетичного походження, що даний засіб містить у собі, доглядає, не лише за шкірою, а й за волосяними коренями також. Навіть у людей, що через онкозахворювання вимушені були вдатися до хіміотерапії, завдяки «Пантенолу», волосся відростає заново.

Яких тільки не існує косметичних засобів для відновлення волосся. Проте «Пантенол» у ньому посідає найвищий щабель. І ось із якої причини.

Взаємодія з пошкодженим волоссям

фото sm-news.ru

Лагідний за своєю консистенцією, «Пантенол» віднедавна став чи не найкращою маскою для пошкодженого волосся. Він обволікає кожну волосинку тонкою плівочкою, зволожує і живить її, та що найцінніше, не обважнює при цьому ваш волосяний покров. Об’єм волосся подвоюється. Волосся стає товщим та росте хутчише.

Застосування

фото pinimg.com

Нанесіть цей засіб після того, як помиєте голову на ще трохи вологе волосся по усій його довжині, та не змивайте. Він є чудовим засобом для волосся, яке важко піддається укладанню. За бажанням, рідкий засіб використовувається у точно такий же спосіб.

«Пантенол», що випускається у вигляді піни, взагалі потрібно застосовувати немов звичайну пінку для фіксації волосся. Ця дія також допоможе позбавитися згубного впливу високої температури під час сушіння за допомогою фена.

Препарат що випускається у вигляді гелю краще втирати безпосередньо у волосяні корені. Стрімким ефектом зростання були здивовані навіть ми: за місяць волосся не можна було й упізнати.

Наостанок наведемо вам приклад маски з «Пантенолом» для зростання волосся:

фото volosomagia.ru
  • Пантенол — одна столова ложка
  • Один яєчний жовток
  • Оливкова олія — одна столова ложка
  • Касторова олія — одна столова ложка

Підігріту олію змішати з жовтком. У теплу суміш додати препарат. Рівномірно намастити на вимите волосся. Обернути харчовою плівкою та теплим рушником. За годину змити за допомогою шампуню.

фото behance.net

Звичайно ж, перед застосуванням вам ні в якому разі не обійтися без консультації лікаря. Сподіваємось, тепер ви знаєте, як звичайний «Пантенол» рятує волосся. Хто б оце міг здогадатися, що він найкращий бальзам та паличка-виручалочка.