Якби він захотів бути з тобою, він був би з тобою

79

“Якщо ти бачиш майбутнє без мене, і це не розбиває тобі серце, значить, ми робимо не те, що я думав”. ~ Шоу 70-х. ~

Я знаю, що ця правда буде відчуватися як ніж у твоєму серці, але, моя дорога мила жінко, якби він хотів бути з тобою, він був би з тобою.

Якби цей чоловік, якому ви віддали так багато свого серця, був здатний зрозуміти, що насправді означає ваша любов, хоча б на йоту, то він ніколи б не відвернувся від такої чудової жінки, якою ви є.

Кохання рідко буває взаємним, і саме тому, коли воно виникає, магія вибухає у блиску зоряного пилу.

Я знаю, що може здатися, що це просто невдалий час — що, можливо, він не готовий до вас, або навіть що він не впевнений, що заслуговує на вас, — але все це не має значення.

Єдине, що має значення, це те, що якби він хотів бути з вами, він був би з вами.

Бо коли чоловік закохується в жінку, ніщо не може стати на його шляху. Ні життя, ні перешкоди, ні навіть власні уявлення про готовність чи гідність.

Ніщо.

Тому що, як би нам не хотілося думати інакше, немає жодної реальної причини, чому він не поруч з вами цього вечора, окрім того, що він волів би бути десь в іншому місці.

Немає більшого болю, ніж кохати когось і знати, що він не обрав тебе, але сумна правда полягає в тому, що це не ваша провина. Однак це не робить це і його провиною. Іноді любов просто не спрацьовує так, як ми хочемо.

Іноді це просто неправильно, — а іноді, на жаль, правильно, — але ми все одно вирішуємо піти.

Хотілось би сказати вам, що знайдеться хтось інший, хто побачить все те, чого не побачив колишній, і коли він поцілує вас, ви зрозумієте, чому у вас нічого не вийшло з чоловіком, який вкрав ваше серце.

Однак реальність така, що я не в змозі.

Розумієте, в любові є уроки, і іноді ми зустрічаємося віч-на-віч з таким коханням, про яке тільки мріяли, але це не означає, що воно завжди матиме щасливий кінець.

Іноді в цьому житті ми знаходимо щось лише один раз. Ми можемо сказати, що в морі багато риби, і що є багато людей, які можуть зібратися разом і бути щасливими, і, можливо, це часто буває правдою. Але, як ви знаєте, любов містить набагато більше, ніж просто щастя.

Але навіть це знання не робить ситуацію кращою. Єдиний вибір, який ви маєте зробити, полягає в тому, чи збираєтеся ви продовжувати виправдовувати людину, яка не може вирішити, чи хоче вас, або ж збираєтеся вибрати замість цього радість.

Чи відпустите ви того, хто ніколи не був здатний присвятити себе вам, і чи звільните натомість місце для того, хто зможе?

Одного разу у вашому житті з’явиться чоловік, і він буде саме для вас. Він буде поряд, він буде впевнений, і навіть якщо вогонь не горітиме так пристрасно, він залишиться тоді, коли інші вже пішли б.

Я знаю, що ви любите цього чоловіка, який не вибере вас. І я знаю, що у вашому серці є біль, тому що з усього на світі, все, чого ви дійсно хочете, це щоб він був поряд із вами. Але, моя люба, він не поряд.

Будь-який чоловік, який дійсно хотів би бути з вами, не був би таким суперечливим щодо цього. Можливо, були б речі, які потрібно було б з’ясувати, або ситуації, які потрібно було б обговорити, але це було б щось, що потрібно було б з’ясувати разом.

Можливо, це просто не було коханням для нього — або, на жаль, можливо, це було коханням, але він просто не міг цього прийняти.

Ми ніколи не знаємо, що може принести кожен новий день, і хоча є спокуса просто сидіти й чекати ідеального часу, сподіваючись, що ця любов, яка здається такою правильною, може врешті-решт здійснитися, — іноді це просто втрачений час.

Кожен з нас проходить свій власний шлях у цьому житті, і іноді чоловікам, яких ми любимо, дійсно доводиться втрачати все, перш ніж вони усвідомлюють, що вони мали або могли б мати. Іноді нам потрібно розібратися в собі та вирости, але ви повинні розуміти, що якби він дійсно хотів бути з вами, він був би з вами.

Всі причини, через які він вважає, що ваші стосунки не спрацюють або чому це нерозумно, раптом здадуться несуттєвими в порівнянні з тим, як ваші очі змушують його серце тріпотіти. Перешкоди та труднощі розтануть у тому теплі, яке ви обоє створюєте між собою, — просто більше нічого не матиме значення.

І тому іноді єдиний вибір, який ми маємо, — це просто любити його здалеку і вітати нові можливості у своїх серцях, тому що чекати можна дуже довго, перш ніж ми усвідомимо, що це марно.

Ніхто не сумнівається у вашій любові до нього, але як довго ви хочете любити чоловіка, який відмовляється любити вас у відповідь?

Як довго ви будете говорити собі, що, можливо, завтра настане той день, коли він вирішить, що не може жити без вас?

Як би важко це не було прийняти, єдина причина, по якій ви зараз не з ним, полягає в тому, що він не хоче бути з вами. Життя тягне його в інший бік, або, можливо, він просто вирішив піти іншим шляхом. Зрештою, в цьому і полягає суть любові — у нас завжди є вибір.

І хоча ми можемо хотіти, щоб він зробив інший вибір, реальність така, що він цього не зробив.

Як би сильно ви його не любили, реальність така, що якби він дійсно хотів бути з вами, він би був.

“Є різниця між тим, хто хоче вас, і тим, хто зробить все, щоб утримати вас. Пам’ятайте про це”.

Поділіться коментарем