Які продукти виснажують щитовидну залозу – важлива заява відомого вченого

75560

Багато людей страждають від того, що відчувають холод у руках та ногах. Температура їхнього тіла досить низька та спостерігається підвищена чутливість до холоду. Ці люди страждають від головного болю, безсоння, сухості шкіри. У них опухають очі, випадає волосся, ламаються нігті, не дає спокою біль у суглобах. До того ж є надбавка у вазі, яку іноді неможливо контролювати.

Це трапляється тому, що порушена діяльність такого важливого органу, як щитоподібна залоза.

Давайте разом подивимося, звідки ростуть коріння такої ситуації

фото slawa.su

Багато рослинних олій, які ми використовуємо при приготуванні їжі, негативно впливають на здоров’я щитоподібної залози.

Рэй Піт, кандидат технічних наук, фізіолог, що досліджує прогестерон і інші гормони з 1968 року, говорить, що раптовий сплеск застосування олій в харчовому ланцюзі після Другої світової війни, викликав різкі зміни в гормонах.

“Ненасичені олії блокують секрецію гормонів щитоподібної залози, їх рух в системі кровообігу, і реакцію тканин на гормон. Коли гормонів щитоподібної залози виділяється недостатньо, в організмі підвищується рівень естрогену. Гормони щитоподібної залози беруть участь в ліквідації холестерину, тому причиною підвищення рівня холестерину є все, що блокує функцію щитоподібної залози”

Науковець був впенен, що коли здоровий індивід без яких-небудь розладів функції щитоподібної залози вживає до 30 г маринованих соєвих бобів на день впродовж одного місяця, відбувається підвищення рівня гормону приблизно в 37 разів. Це суттєво стимулює щитоподібну залозу. Але, він знайшов спосіб допомогти цьому органу.

Кокосова олія: здоровий вибір

фото slawa.su

Кокосова олія є насиченим жиром, що складається в основному з середніх ланцюжків жирних кислот. Ці жирні кислоти збільшують метаболізм та сприяють схудненню. Кокосова олія також може підвищити базальну температуру тіла, збільшуючи метаболізм. Це добра новина для людей, які страждають від низької функції щитоподібної залози.

Кокосова олія є унікальною по своїй здатності запобігати збільшенню ваги при лікуванні ожиріння, стимулюючи обмін речовин. Вона швидко розчиняється і функціонує як антиоксидант. Оскільки кокосова олія насичена і не міняє своїх властивостей, тіло не обтяжується окислювальним стресом, як це буває з рослинними оліями.

Прості кроки для підтримки та поліпшення здоров’я щитоподібної залози

  • Перш за все треба знайти першопричини проблем поганого функціонування щитоподібної залози. Треба розібратися, що насправді є джерелом проблем — недолік йоду, порушений гормональний фон, забруднене довкілля, або запальні процеси. Краще всього, проконсультуватися з доктором.
  • Споживайте тільки здорові продукти, жири та олії. Існує цілий ряд поживних речовин і продуктів, що сприяють здоров’ю функції щитоподібної залози. Як тільки ви включите їх у свій раціон, то скоро має бути помітне поліпшення здоров’я вашої щитоподібної залози.
  • Сучасна медицина рекомендує додавати до їжі кокосову олію, оливкову та вершкову. Кокосова олія є однією з найстабільніших олій. Вона не перетворюється на трансжирні кислоти при нагріванні. Це робить її однією з кращих олій для приготування їжі.
  • Їжте велику кількість продуктів багатих йодом. Понад усе він міститься в морській капусті, рибі, морепродуктах та яйцях.
  • Приймайте вітамінно-мінеральні добавки
  • Пийте багато соків. Овочевий сік може бути особливо корисним у відновленні здоров’я щитоподібної залози.
  • Дуже корисний сік із журавлини. Можна змішати його з яблучним соком, а також додати трохи лимонного.

Надмірне вживання певних продуктів може блокувати засвоєння йоду щитоподібною залозою. До них відносяться: ріпа, капуста, гірчиця, кедрові горіхи, просо, арахіс та соєві боби. Здоров’я щитоподібної залози відновиться швидше, якщо повністю виключити ці продукти зі свого раціону.

Уникайте цукор у будь-яких формах. Зокрема таких як білий цукор-пісок, коричневий цукор, кукурудзяний сироп, кленовий сироп, мед, патока, фруктоза, і коричневий сироп рису. Стевія, трав’яні підсолоджувачі продаються у більшості магазинів здорової їжі. Виключіть шкідливі десерти.

Вдома слід встановити систему фільтрації води, яка видаляє фтор та інші хімічні речовини.

Фізичні вправи особливо важливі в лікуванні гіпотиреозу. Вони стимулюють секрецію щитоподібної залози та підвищують чутливість тканин до гормонів.

Ну і насамперед, якщо ви відчуваєте певний дискомфорт на рахунок стану вашого здоров’я, порадьтеся з вашим сімейним лікарем. Він допоможе визначити ті кроки, які вам треба заподіяти, щоб розв’язати проблему. Хай щастить!

Шери Калбом, М.С., дієтолог, дослідник і автор одинадцяти книг, включаючи “Соки для життя”.


Літературний переклад Ірина Подгурська

Джерело

Поділіться коментарем