Які рослини пишно цвітуть взимку – перетворюємо свій будинок на квітучий сад!

64

Зима – особливий час. Природа засинає, щоб відпочити і набратися сил. Але чомусь, саме в холодні місяці так хочеться яскравих фарб! Пропонуємо вам дізнатися більше про ті кімнатні рослини, чий час цвісти і радувати – тільки зима.

Знайомтеся! Це зимові квітучі рослини, які прикрасять ваш будинок в літніх фарбах!

Різдвяний кактус

фото zinoti.lt

Ця рослина має багато імен. Побачивши її, ви відразу згадаєте про це: напевно ця квітка так чи інакше вже була присутня у вашому житті. Квітка має гладкі листя і красиві квіти різного забарвлення.

Вони можуть бути червоними, рожевими, кремовими, фіолетовими… Рослина починає цвісти восени і – до лютого. Віддає перевагу світлим місця.

Пуансетія

фото zinoti.lt

Цю рослину іноді називають різдвяною зіркою. Вона й правда, дарує настрій свята. Її квіти можуть бути червоними, білими або помаранчевими. Також є двоколірні різновиди. Варто знати, що ця рослина досить примхлива. Пуансетія погано переносить різкі перепади температури, сухе повітря і недостатнє освітлення.

Цикламен перський

фото zinoti.lt

Квіти, що розпускаються на довгих стеблах, нагадують метеликів зі стисненими крилами. Деякі з них мають злегка хвилясті і нерівні краї. Квіти перського цикламена заворожують розмаїттям кольорів (відтінки червоного, рожевого, білого). Цікаво, що листя з прожилками також мають декоративне значення.

Гіпеаструм

фото curious-world.ru

Ця квітка є найпопулярнішою багаторічною цибульною рослиною в кімнатному квітникарстві. Його Батьківщина – тропіки Південної Америки.

Квітки Гіпеаструма дуже великі – діаметром близько 25 см, а величезне розмаїття кольорів та візерунків на пелюстках просто вражає уяву. Це відтінки від білого до густо-червоного і смужки, цятки, переходи кольору і прожилки. Під час цвітіння Гіпеаструм виглядає воістину царствено – на одному квітконосі розпускається від 2 до 6 квіток.

Цинерарія

фото zinoti.lt

Ця рослина з яскравими квітами і дивно красивим сріблястим листям. Батьківщиною квітки є Південна Африка.

Квітка настільки прекрасна, що не залишає байдужим нікого. Завдяки невибагливості, догляд за нею дуже простий. У деяких, різновидів квітки сапфірові або пурпурні. У домашніх умовах, рослина цвіте з лютого до березня.

Азалія

фото zinoti.lt

Азалії зазвичай зростає в саду. Втім, ця рослина добре себе почуває і в горщиках на вікнах. Вона дає гарні квіти – рожеві, білі, червоні. Азалії в горщиках віддають перевагу світлим, але прохолодним місцям. Також, вона не переносить нестачу вологи.

Каланхое

фото zinoti.lt

У цієї рослини товсте, злегка блискуче листя. З грудня по лютий її прикрашають квіти. Вони чарівні і можуть бути різного забарвлення – помаранчеві, червоні, рожеві, білі і жовті. Рослина віддає перевагу світлим місцям, а взимку її слід тримати якомога далі від опалення – тепло занадто швидко випаровує воду з листя.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем