Є тільки три ефективних способи позбутися негативної енергії – для тих, хто хоче бути щасливим

254

Уникнути негативної енергії дуже складно. Але, якщо цьому не навчитися, то вона дійсно руйнує. Втома, пригнічений стан, поганий настрій, врешті решт, призводять до хвороб і не дають радіти життю.

На щастя, є три способи, які реально допомагають позбутися від негативу. На перший погляд, вони здаються простими. Але, щоб все вийшло, потрібно поставитися до них з усією серйозністю.

Віра

фото zinoti.lt

Незалежно від того, яку релігію ви сповідуєте, внутрішня віра має дивно велику силу. Ви можете вірити у що хочете, але ви повинні робити це душею. Це допоможе захиститися від негативного впливу енергії.

Протягом тисяч років багато великих гуру говорили про божественну силу, яка може захистити кожного з нас. Духовні наставники радять знайти цю силу всередині себе.

Вода

фото zinoti.lt

Купання в проточній воді – найкращий спосіб очиститися від негативної енергії. Якщо у вас немає такої можливості, прийміть теплу сольову ванну, або душ.

Цей водний ритуал відомий з багатьох стародавніх джерел і священних текстів. І хто пробував його на собі, підтвердить – це дійсно працює.

Коли ви встаєте під струмені води в душі, говорить вголос слова, які надають вам сил і наповнюють добрими емоціями. Стійте під водою в душі з закритими очима 10-15 хвилин. Згадайте моменти щастя, уявіть собі світле майбутнє. Вода змиє негатив, втому і наповнить позитивною енергією.

Заземлення

фото 1zoom.ru

Цей спосіб – один з найбільш універсальних. Просто сядьте на землю. Занурте до неї руки і ноги. Найкраще робити це біля дерев, тому що їх коріння швидко забирають негативну енергію.

Залишайтеся в цьому положенні 10 хвилин із заплющеними очима. Просто подумайте про добре і уявіть, як ви віддаєте Землі всю накопичену негативну енергію. Не забувайте дякувати Природі за її допомогу.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем