З під бомб в Харкові на чемпіонат світу з фігурного катання за 2 дні. (Відео)

101

Дорога на чемпіонат світу для спортсменів видалася дуже складною не тільки через обстріл Харкова. Вторгнення РФ до України створило купу перешкод. Причому таких, що Олександра Назарова та Максим Нікітін ризикували життям.

Найскладнішим було вибратися з Харкова, куди фігуристи повернулись відразу після Олімпіади-2022 в Пекіні. Постійні обстріли та бомбардування міста явно не сприяли настрою виходити на вулиці.

Олександрі вдалося виїхати з міста першій. Максим Нікітін приєднався до партнерки, провівши понад три тижні під безперервними обстрілами.

Українці за вісім днів на машині подолали 600 км, а потім із Варшави літаком дістались до французького Монпельє, де й відбувається чемпіонат світу з фігурного катання.

У спортсменів не було можливості взяти з собою костюми, тому виступати довелося в звичайній тренувальній спортивній формі.

Крім цього, ледве не в останній момент було змененно музику на пісню Джамали 1944, а також Ой у лузі червона калина у виконанні Андрія Хливнюка.

Але не зважаючи на всі ці фактори, фігуристи виступили настільки експресивно та натхненно, що отримали високу оцінку жюрі і вийшли до фіналу чемпіонату.

Більш детально дивіться відео нижче.

p.s. Рашисти вже встигли відмітитися в коментарях під відео в стилі: “Без нас ці змагання — нижче рівня шкільного балу”. Дуже тяжко видно їм змиритися з долею ізгоїв. Тільки і залишається, спробувати втопити всіх в багнюці. Але, як відомо, хто бажає зла — сам захлинеться у своїх фек@ліях.

 

Поділіться коментарем