Забудьте про ліки! Є природні засоби проти проблем з щитоподібною залозою

2084

Мільйони людей страждають на захворювання щитоподібної залози та витрачають багато грошей на препарати, які не працюють. На жаль, ліки тільки знімають симптоми. Але за допомогою народних засобів, можна боротися із самим захворюванням.

Ось кілька порад, які допоможуть розв’язати цю проблему

фото tokb.ru

1. Зверніться до лікаря, щоб дізнатися причину захворювання щитоподібної залози. Лікар має визначити стадію захворювання.

2. Уникайте продуктів, що містять глютен. Саме глютен один з найбільш важливих факторів дисфункції щитоподібної залози, включаючи аутоімунну відповідь.

3. Використовуйте кокосову олію. Вона стимулює обмін речовин і допомагає схуднути, а також позитивно впливає на здоров’я щитоподібної залози. Візьміть за звичку вживати по 1 чайній ложці кокосової олії на день.

4. Уникайте арахісу й арахісової олії. Вони містять агресивний фермент, який сприяє збільшенню щитоподібної залози.

5. Використовуйте водорості та інші морепродукти. Слід регулярно вживати продукти багаті на йод.

6. Вживайте кістковий бульйон кожного дня. Це – потужний препарат, який відновлює слизову кишківника і підтримує імунну систему. Крім цього, кістковий бульйон позитивно впливає на здоров’я щитоподібної залози.

7. Використовуйте вітаміни A, D і K2. Вони відіграють важливу роль для здоров’я щитоподібної залози. Недавнє дослідження показало, що люди з захворюваннями щитоподібної залози відчувають дефіцит цих вітамінів.

Натуральні трави, які допомагають боротися із захворюваннями щитоподібної залози

фото lh3.googleusercontent.com

1. Людям з порушенням функції щитоподібної залози слід вживати лляне насіння (1 столова ложка на день) для відновлення секреції гормонів.

2. Ехінацея підтримує імунну систему і, як наслідок, допомагає запобігти захворюванням щитоподібної залози. Ехінацея – необхідна рослина для тих, хто хоче поліпшити функцію цього органа.

3. Імбир корисний при захворюваннях щитоподібної залози. Він багатий на цинк, магній й калій, які забезпечують щитоподібну залозу необхідними поживними речовинами. Імбирний чай з невеликою кількістю натурального меду заспокоює цю залозу й допомагає їй нормально функціонувати.

4. Солодка допомагає при почутті втоми через дисфункцію щитоподібної залози. Ця рослина позитивно впливає на виділення гормонів та енергії.

5. Кропива – важлива рослина для цього органу. Чай з кропиви хороший для короткострокового лікування захворювань щитоподібної залози.

5. Олію деревію також використовують для лікування щитоподібної залози. Але тільки для зниження її функції.

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем