Запалення сідничного нерва — одна вправа, щоб позбутися від болю

18676
Запалення сідничного нерва — одна вправа, щоб позбутися від болю

Через запалення сідничного нерва у світі страждають мільйони людей. Ця хвороба може з’явитися, як грім серед ясного неба. Або ж “попереджувати” колючим або тупим болем в одній точці, на який людина може просто не звернути увагу. Але є одна вправа, щоб позбутися від болю, який почав турбувати у ділянці тазу, від поясу і до ніг.

“Територія” болю може бути досить великою. Адже сідничний нерв — це найдовший нерв в організмі людини. Він тягнеться від спинного мозку аж до п’ят. Саме через це біль може відчуватися на будь-якій ділянці цього проміжку. Та може бути настільки сильним та різким, що людина втрачає навіть координацію та можливість стояти на ногах. Про запалення сідничного нерва можуть свідчити й голкоподібні поколювання у ногах, оніміння нижніх кінцівок без видимих на це причин.

фото econet.ru

Щоб запобігти такому захворюванню або, щоб зупинити його при перших ознаках, застосовується особлива фізкультура. Ці прості, але лікувальні рухи треба виконувати вранці та ввечері. Тоді можна запобігти запаленню сідничного нерва та полегшити біль, якщо вже він почав турбувати вас.

Запам’ятайте, як виконується вправа

фото ytimg.com

Треба сісти на підлогу і випрямити ноги. Тоді зігнути одне коліно, обхопити його верхніми кінцівками. Й легким рухом спробувати підтягти його до грудної клітки. Зафіксувати це положення на кілька секунд. При цьому зверніть увагу, щоб інша нога не відривалася від підлоги та лежала рівно. За таким принципом повторити вправу з іншою нижньою кінцівкою.

Далі — треба лягти на спину і підняти ніжні кінцівки та зігнути їх в колінах. Так, щоб вийшов кут не більше 90 градусів. Нижні кінцівки піднімати й опускати 5 разів.

Вихідне положення — те саме. Розслабити все тіло, акуратно потягтися. Лежачи на підлозі, зігнути нижню кінцівку в коліні й підтягти її до грудної клітки. Зафіксувати положення на кілька секунд. Те ж саме зробити з іншою нижньою кінцівкою. По завершенні вправа — потягти всі м’язи тіла.

Зверніть увагу, що вправу треба виконувати повільно, без різких рухів та надривів м’язів. Крім того, якщо в діагнозі не впевнені, то проконсультуйтеся з лікарем. Якщо запалення сідничного нерва підтвердиться, то лікар може призначити медикаментозне лікування. Але при цьому не забувайте, що є одна вправа, щоб позбутися від болю. На початкових стадіях захворювання або у комплексі з медикаментозною терапією. Будьте здорові!

Поділіться коментарем