Зелені очі унікальні! 10 нових фактів про людей з рідкісним кольором очей

8996

Колір очей безпосередньо пов’язаний з енергією. Зелені очі унікальні і наділяють людину особливими талантами. Настав час дізнатися: в чому переваги і відмінні риси людей з цим прекрасним кольором очей?

Енергія людини залежить від багатьох факторів. Зелений колір очей дає людині певні переваги, риси характеру і енергію. Вивчивши ці якості, ви краще зможете їх розуміти.

Зелені очі – дуже рідкісне явище

Існує багато варіантів зеленого кольору з різноманітними відтінками. Але насправді, усвіті дуже мало людей з найчистішим зеленим кольором очей. Із сотні людей тільки четверо мають зелені очі.

фото zinoti.lt

Ніхто не народжується з зеленими очима

Це правда, адже малюків із зеленою райдужкою просто не буває. Цей відтінок набувається з часом.

Енергія цих людей найгармонійніша

Це означає, що вони набагато краще за інших підтримують внутрішню рівновагу і спокій. Їх важче розсердити, ніж інших. Люди з таким кольором очей відносяться до стихії землі, хоча у них також є деякі риси водної стихії.

фото zinoti.lt

Зелені очі дарують мудрість

Людям із зеленими очима дуже часто притаманна мудрість. Багато в чому це пов’язано з їх потужною інтуїцією і високим рівнем емпатії.

Це дуже мстиві люди

Так, при всій своїй мудрості, образи вони не забувають. І якщо кривдник не зникає з їх поля зору… Будьте впевнені, при першій нагоді, він отримає по заслугах все, що йому належить.

фото zinoti.lt

Щедрість і доброта – їх головні якості

Ці люди тонко відчувають те, що потрібно іншим. Тому, подарунки від них – це завжди те, що приносити справжню радість. Зеленоокі чарівники не чекають приводу, щоб влаштувати свято, вони несуть його в душі, щоб радувати своїх близьких.

Їм завжди потрібна підзарядка енергії

Якщо люди з карими і блакитними очима можуть обійтися без постійної медитації, то власникам зелених очей часто потрібні різні духовні практики і талісмани, щоб домогтися успіху.

фото zinoti.lt

Люди із зеленими очима – найкращі батьки у світі

Характер і енергія цих людей ідеальні для сімейного життя. З усіх людей на планеті, вони краще за інших знають, що таке справжня любов. І заради своїх близьких, готові згорнути гори.

Вони не схильні перекладати відповідальність на інших

Зеленоокі люди майже завжди визнають свої помилки. Їм потрібен повний контроль над своїм життям, тому вони не звинувачують інших у своїх невдачах.

фото zinoti.lt

Кращі талісмани для цих людей

Це відтінки зеленого та чорного, заспокійливі мінерали, такі як аметист, аквамарин або місячний камінь, прикраси зі срібла та платини.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем