Існує думка, що краще будь-якого психолога душу лікувати можуть тільки книги. То ж якого направлення підручники приводять думки в порядок? Подаємо жіночий список книг для душевної гармонії. Вони допоможуть розібратися з вашою чуттєвою натурою, знайти відповіді на питання, що турбують роками. Прочитавши хоча б одну з них, ви зробите перший крок до гармонії, відкриття свого внутрішнього потенціалу та енергетики.

Робін Норвуд «Жінки, які люблять занадто сильно»

фото ozstatic.by

У цьому джерелі розповідається про тих, хто має залежність від стосунків у парі. Виявляється, що ця “хвороба” така ж небезпечна, як алкоголізм чи наркоманія. Підійде для тих, хто відчуває, що повністю опустився на дно у стосунках з чоловіками. А до себе втратив повагу та цікавість, як до особистості.

Берт Хеллінгер «Порядки кохання»

фото ayu.ru

Тут можна знайти відповіді на тему, що таке сімейна терапія та криза стосунків. У ній описані семінари, які проводив сам автор — відомий психотерапевт. Він представив різні проблемні ситуації в парах, з якими доводилося працювати. На їхньому прикладі можна знайти відповіді й щодо свого тандему.

Джон Грей «Чоловіки з Марса, жінки з Венери»

фото rozetka.ua

Цю книгу називають легендарною. Вона вважається бестселером у світовій психології. Адже, її матеріали розкривають, в чому різниця між жінками та чоловіками. Сприйняття світу у чоловіків прямолінійне. Саме тому жінки не розуміють їх, а чоловіки — жінок.

Кларисса Пінкола Естес «Жінки, що біжать з вовками»

фото bookforum.ua

Автор розповідає про першочергове призначення жінки. Про те, що вона наділена мудрістю та неймовірною силою від самої природи. Тому книга допомагає відкрити жінкам ту “дикість”, яку можна вдало використати в сучасному житті.

Луїза Хей «Влада жінки»

фото ivetta.ua

Луїза Хей відома тим, що вилікувала себе від онкозахворювання лише за допомогою сили власної думки. І тому ділиться з жінками порадами, як можна за допомогою власної волі позбутися комплексів та суспільних стереотипів. Цей підручник має бути в кожної жінки. Адже, всі хто його читав, говорять, що саме він змінив їхнє життя на краще.

Ольга Валяєва «Призначення бути жінкою»

фото valyaeva.ru

Книга якраз і вчить, що треба прийняти своє призначення бути жінкою. Не боятися тих емоцій, що вирують в душі. Але разом з тим приборкувати їх, щоб досягти гармонії. Для цього автор подає жінкам 85 порад, як бути справжньою представницею прекрасної статі.

Дейл Карнегі «Як перестати турбуватися і почати жити»

фото rozetka.ua

Це не просто підручник з психології. Це інструкція для того, як почати життя навіть на згарищі життєвих засад. Крім порад, тут представлені методики дихання, як знайти вихід з найтяжчих ситуацій та зберегти здоровий глузд.

Роберт Кійосакі «Багатий тато, бідний тато»

фото rozetka.ua

Психологія бізнесу — основа книги. Просте написання та доступність зробили книгу настільки популярною, що її буквально розмітають на полицях книжкових магазинів. Як заробляти гроші та змусити їх працювати на себе. Про все це розповідає автор своїм читачам з власного досвіду.

Карен Прайор «Не гирчіть на собаку»

фото rozetka.ua

Книга написана досить провокаційно. Адже автор розповідає, що відносини між людьми — це як процес дресирування собаки.

Алан і Барбара Піз «Нова мова рухів тіла»

фото ozstatic.by

Це практичний посібник для тих, хто хоче зрозуміти думки з першого погляду, з першого жесту та міміки.

Зигмунд Фрейд «Нариси з психології сексуальності»

фото ozstatic.by

Тексти допоможуть розібратися з тим, звідки беруться сексуальні комплекси та певні відхилення. Читати цікаво. Хоча є такі думки автора, які відверто суперечать суспільній моралі. Може, саме тому ми так вперто боремося проти них?

Це, звісно, не весь жіночий список книг для душевної гармонії. Є ще багато цікавих видань з психології, які лікують краще будь-якого психолога.