Життя — це момент, очікування слушної нагоди, і на все свій час

1335
Життя — це момент, очікування слушної нагоди, і на все свій час

Як не крути, а життя — це момент, очікування слушної нагоди, яка у кожного з’являється не відразу або й взагалі не з’являється. Бо на все свій час, як говориться у народній мудрості. І важко з цим не погодитися. Адже, життя кожної людини не можна аналізувати за шаблоном. Ми чомусь звикли, що воно має йти за таким сценарієм: народився, пішов школу, закінчив ВНЗ, одружився, народив дітей, купив — не купив будинок, нянькаєшся з онуками, постарів, помер.

фото 99px.ru

І на те воно й життя, щоб ламати людські плани, стереотипи та шаблони. Адже, деякі з цих пунктів можуть помінятися місцями.

Наприклад, один закінчив виш у 22 роки, а на роботу пішов лише у 25. Бо знаходився у пошуку того, щодо душі, за спеціальністю і т.д.

Інший — у ці ж 25 вже очолював відому компанію, сидячи в кріслі директора. Але яке тут щастя, якщо у 50 вже віддав Богу душу.

Один став керівником лише у 50, але дожив до глибокої старості й помер аж у 90!

Один — у 32 роки не одружений/незаміжня (а це вже вік — кажуть всі навколо).

Інший — вже має четверо дітей, по вуха затряг у побуті. Може, навіть вже встиг розлучитися і знайти нове кохання.

Макрон очолив президентський пост в 39 років, а Роберту Мугабе це вдалося лише в 63.

Титул чемпіона Шумахер отримав вже у 25, а Ніно Фаріно — лише 44 роки

Цукерберг сколотив свій перший мільярд вже у 23 роки, а Уоррен Баффет — аж у 56. А 21-річна Кайлі Дженнер взагалі випередила всіх чоловіків-мільярдерів. У ірландця Артура Гінесса у 56 вже була 21 дитина, а Джордж Клуні відчув, що таке батьківство, лише у 55.

Це говорить про те, що кожному — своє і всьому — свій час. Бо життя таке неоднозначне, воно не йде за правилами, які ми самі видумали. А так, як це запрограмовано десь вище з певним часовим терміном.

І взагалі світ живе за своїм часовим поясом, не таким, як думаємо ми. У ваших однолітків можуть бути сім’ї і діти, але немає кар’єри. У вас є хороша робота, але треба підтягнути особисте життя. І тут не зрозуміло, хто йде попереду, а хто плентається. Бо в кожного свої переваги.  Це і є життя, його природа і суть. Тому не треба заздрити тому, що є в інших. До вас воно теж прийде, але, можливо, з запізненням відповідно до наших людських стандартів.

Тому насолоджуйтеся плином свого життя, не лізьте в чуже — живіть кожен за своїм часом. Але не забувайте, що очікувати на слушну нагоду треба весь час, щоб не пропустити цього моменту.

Не женіть — встигаєте.

Не зарано.

фото sueveriya.ru

Все трапляється згідно з вашим часовим поясом. І пам’ятайте, що життя — це момент, очікування слушної нагоди. І на все свій час…

Поділіться коментарем